CS Source en iyi CS oyunu muydu?

Yerli padawan

Kilopat
Daha fazla  
Bu oyunun mekanikleri, haritaları hep hoşuma gitmişti. Çocukluğumda 1.6 ve bu vardı ve hep bunu daha çok beğenirdim. Sizce en iyi CS oyunu hangisi ve neden?

Bu oyunun mekanikleri, haritaları hep hoşuma gitmişti. Çocukluğumda 1.6 ve bu vardı ve hep bunu daha çok beğenirdim. Sizce en iyi CS oyunu hangisi ve neden?

CS Source hiç sevilmeyen bir oyundu Source oyunu çıktığında bir sürü sıkıntıdan dolayı herkes CS 1.6 oynamaya devam etti.

CS Source hiç sevilmeyen bir oyundu Source oyunu çıktığında bir sürü sıkıntıdan dolayı herkes CS 1.6 oynamaya devam etti.
Neden sevilmediğini anlamadım. Cs go çıkınca da çoğunluk en başta 1.6 oynamaya devam etmek istemişti. Yeniliğe direnç olabilir mi?

Evet en iyi oyunudur bence de. Benim derdim fizikler falan değil. CS 1.6'dan sonra çok daha iyi gelmişti bana. Grafikler, hissiyat falan çok iyiydi halada iyi. Sadece 5.000 civarı oyuncu olması sorun. 2007 de ne oynardık be...

Neden sevilmediğini anlamadım. CS:GO çıkınca da çoğunluk en başta 1.6 oynamaya devam etmek istemişti. Yeniliğe direnç olabilir mi?

CS:GO çıktığında aynı şekilde çok hatası vardı hit box hataları, molotofun büyük alanı kapalaması ve aşırı fazla vurması, revolver çok op bir silah olması gibi nedenlerle CS:GO ilk çıktığında hiç sevilmemişti bu yüzden oyuncular CS 1.6 oynamaya devam etti.

CS:GO çıktığında aynı şekilde çok hatası vardı hit box hataları, molotofun büyük alanı kapalaması ve aşırı fazla vurması, revolver çok op bir silah olması gibi nedenlerle CS:GO ilk çıktığında hiç sevilmemişti bu yüzden oyuncular CS 1.6 oynamaya devam etti.
Evet, ben de bundan bahsettim. Source devam edilseydi farklı olabilirdi. Özellikle dust2 çok güzeldi.

Geri
Yukarı