CS Source Steam Kodu Verebilecek Var mı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Murat İlker

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar CS Source Steam kodu verebilecek var mı?

Güncel

Güncel

Güncel

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş oyunun Steam fiyatına bakılınca pek verecek biri sanmıyorum. Eğer garys mod için istiyorsan senin için bir önerim var ama şuan pek verecek birinin çıkacağını sanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Galiba arkadaş oyunu bedava sanıyor.

@Silinen üye 2 kere de güncellenmiş konu. Arkadaş kafaya koymuş oyunu beleş almayı. :D

Elinde oyun olan ve vermek isteyen zaten konu açar verir veya çekiliş yapar verir. Kimsenin oyun vermek için senin veya başkasının konu açmasını bekleyeceğini zannetmiyorum. Hem senin oyuna gerçekten ihtiyacın olduğunu bilemeyiz.

Yönetimi bu tarz konularda duyarlı olmaya çağırıyorum.

Son düzenleme:
Fazladan olan mı? :D
Bir oyunu alırken fazla fazla almak gibi bir fantazim yok.

Bir oyun fazladan şu şekillerde alınabilir:
1) Aaa oyun indirime girmiş ve fiyatı çok güzel. 2-3 tane fazla alıyım da arkadaşlarıma/kuzenlerime hediye ederim.
2) Şimdi 3.74$'a oyunu alıyım, indirimden sonra 20 TL'ye satarım. :D
3) İnsanlar fazladan alan biri var mı diye sorduğunda süper kahraman misali "Kara Murat benim" demek için yanımda hep 3-5 tane fazladan oyun bulundururum. :)

Şakalaştık, güldük. Neyse donanımhaberde PC bölümüne bak dostum. Orda uygun fiyatlı satacak olanlar var. Ancak tabi indirim fiyatının biraz üstüne satarlar. Gene de Steam'den ucuz olur. Burada bekleyeceğin her gün kenara 1TL koysan 42-43 gün sonra oyunu direk Steam'den alabilirsin. Çünkü 40 gün bile kimsenin oyunu vereceğini zannetmiyorum. Doğruya doğru.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı