CS Sunucusuna Bağlanamıyorum

289120

Hectopat
Makaleler
2
Steam CMD'den CS:GO server kurdum sanal makineye 27015 portu sanal makinede mevcut. Sunucuyu açıyorum, daha sonra CS'yi açıyorum, konsola connect IP'imi yazıyorum. Bağlanamıyorum. Bilgisi olan var mı?
@iambmys9 @Ellie Williams

Son düzenleme:
Hocam köprü olarak kullanıp kullanmadığını nasıl anlarım minecraft server kuruyorum o çalışıyor.
Sunucu için PC'ye sanal makine kurmaya gerek yok, aynı anda hem sunucuyu hem de oyunu çalıştırabilirsiniz.
connect localhost ile de giriş yaparsınız.

Ayrıca sanal makine programının ağ ayarlarından ağ tipini değiştirebilirsiniz.

Sunucu için PC'ye sanal makine kurmaya gerek yok, aynı anda hem sunucuyu hem de oyunu çalıştırabilirsiniz.
connect localhost ile de giriş yaparsınız.

Ayrıca sanal makine programının ağ ayarlarından ağ tipini değiştirebilirsiniz.
Hocam ben sanal makine derken hosting kiraladım.
Güvenlik duvarı falan kapalı.
Hocam sizce neden olmuyor?
Siz cs go sunucu hakkında rehber yapacaktınız belki bir fikriniz vardır.

Son düzenleme:
Siz cs go sunucu hakkında rehber yapacaktınız...
Müsait olamadım bir türlü. :D Bu günlerde yopunum biraz. Sosyal'e bile giremiyorum doğru düzgün.
Hocam sizce neden olmuyor?
Portu değiştirmeyi dene, 27015'ten farklı bir şey olsun.
Port protokolünü TCP/UDP yap. Minecraft için TCP olması yeterli ama CS:GO'da UDP'siz olmuyor diye hatırlıyorum.

Müsait olamadım bir türlü. :D Bu günlerde yopunum biraz. Sosyal'e bile giremiyorum doğru düzgün.

Port protokolünü TCP/UDP yap. Minecraft için TCP olması yeterli ama CS:GO'da UDP'siz olmuyor diye hatırlıyorum.
Hocam tcp/udp yapılır bilmiyorum ben müşteri hizmetlerine yazdım şu portu açın diye açtık dediler.
Sanal makinede birde 25565 portu var onuda deneyimmi?
Ben cs server için sadece 27015 portu geçerli diye biliyorum.

Hocam 27015 portun protokolünü TCP/UDP yaptım şimdi deneyeceğim eğer olmazsa dönerim.
Hocam yine olmadı ):
Hocam başka bir port deniyimmi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı