CS2 20 maçta rank açılmadı

10 maç oynayınca değil 10 maç kazanınca rank açılıyor diye biliyorum.

Okumadınız galiba 20'den fazla maç kazandım zaten farklı maplerde.

Attığın mod Premier mod Premier ayrı mm ayrı mm de her haritada 10 maç kazanmalısın mape göre açılıy Premier modda fark etmiyor eğer Premier oynarsan 10k - 15k benzeri rank açılır mm de global mg mge tarzı.

Örnek SS o

Seçkin modu yerine direkt olarak oynamak istediğiniz haritayı seçin ve derecenizin açılması için 10 galibiyet almaya çalışın.

Dust 2 de 10'dan fazla kazanmışımdır.

Dust 2 de 10'dan fazla kazanmışımdır.
Seçkin modunda aldığınız için bu galibiyetleri, derecenizin açılmasına bir etkisi olmuyor. Orada ayrı bir sıralama derece sistemi kullanılıyor. Eski CS:GO derecelerinin açılması için direkt olarak istediğiniz haritayı seçerek maç aratmalı ve 10 galibiyet almalısınız.

Örnek olarak dereceli arama yerinde direkt olarak Dust 2 haritasını seçip, bu harita da 10 galibiyet almaya çalışın. İlk galibiyetinizden sonra Dust 2 haritası derecenizin açılması için 9 galibiyet istediğini görebilirsiniz.

Az önce nuke da bir maç daha kazandım ve bir şey fark ettim lobide gözükmeyen kalan maç sayısı ile farklı bir sayaç gösteriliyor maç sonunda herkesten teşekkür ederim vaktinizi çaldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı