Çözüldü CS2 3. roundda oyun donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

GGHOST

Hectopat
Abiler selamunaleykum.
Bugün bana da CS2 gelmis aceleyle guncelledim ama oyunda oynatmiyor. Bota girdim birkaç el oynadim sorun değildi ama klasik Mac'ta Office ve map haritasi geldi. 2-3. roundda donuyor oyun. Bir şey yapamiyorum. Alt+Tab yapinca siyyah ekranda kalıyor. Gorev yooneticisini actigimda oda cikmiyor. Yani belli bir çözümü olacağıni sanmiyorum hala test asamasinda ama denk gelen var midir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Abiler selamunaleykum.
Bugün bana da CS2 gelmis aceleyle guncelledim ama oyunda oynatmiyor. Bota girdim birkaç el oynadim sorun değildi ama klasik Mac'ta Office ve map haritasi geldi. 2-3. roundda donuyor oyun. Bir şey yapamiyorum. Alt+Tab yapinca siyyah ekranda kalıyor. Gorev yooneticisini actigimda oda cikmiyor. Yani belli bir çözümü olacağıni sanmiyorum hala test asamasinda ama denk gelen var midir acaba?

Oyun başlatma seçeneklerindeki D3D'li kod varsa sil. -vulkan komutunu ekle dene.

Konu sahibinin hakkında yerinde zaten sistem yazıyor niye soruyorsunuz anlamadım. Soruna gelecek olursak aynı şeyi bende yaşadım sabah DM atıyordum bir anda attı oyundan sorun büyük ihtimalle oyundan kaynaklı arada bir böyle can sıkıcı sorunlar olabiliyor her ihtimale karşı DDU ile ekran kartı sürücüsünü silip yükleyelim ve sonrasında oyun dosyalarını doğrulamayı deneyelim.

Telefondan girdiğim için imzasını göremiyorum hocam. Ayrıca en son imza referans göstermek uyarı sebebiydi yanlış hatırlamıyorsam.
Ben galiba çözümü buldum her PC de olur mu bilemem fakat ekran kartınızı değiştirdiyseniz ve eski kartın sürücülerini silmediyseniz bu sorun ortaya çıkabilir. En iyisi DDU programıyla bütün var olan "ekran kartı" sürücülerini silip tekrar kullandığınız ekran kartının driverini yüklemeniz, bu sayede çözüme ulaşabiliriz. Ben AMD Radeon RX 6500 XT ekran kartını kullanıyorum ve bunları yaptıktan sonra hiç atmadı, eskiden bir maçın 3 veya 4 roundunda donardı. Bunu mutlaka deneğin hem diğer oyunlarda da rahata geçmenizi sağlayabilir, işinize yararsa mutlaka diğer formlara veya topluluklara yayın.

Geri
Yukarı