CS2 4500TL bıçak önerisi

Huntsman knife Rust coat (başka bir pas kaplı bıçakta olabilir) + broken fang gloves | needle point yapmayı düşünüyorum.
Satmak istesem kolay satabilir miyim? @SF24 @ebucehill @Tearz

Aynen dediğim gibi paslı bıçak + el sargısı bordo renkli olan ya da söylediğin eldiven cok tatlı oluyor lekeli ve gümüş renkli bir eldiveni de değerlendir bence.

Falchion'un animasyonları vs. çok iyi geliyor gözüme. Hem de ucuz.
Paraşüt bıçağı da alınabilir.

BNG'de çok komisyon var. Satışında Egecan Kırtaş veya Yağız Dinçel'e vs. yönel. Yurtdışındaki çoğu büyük traderla (Sparkles/ TDM HeyZeus vs.) bağlantıları sağlam kişiler ve bilinir isimler.
Nasıl ulaşacağım bu kişilere hocam?

Discordlarını paylaşmak isterdim ama maalesef paylaşmamız yasak.
https://www.youtube.com/@CoachLegocan egecan hocama Nicosc'un yönlendirdiğini söylerseniz daha sağlıklı iletişim sağlarsınız. Eğer sağlayamazsanız @tarkkb hocama söylerseniz o da ona söyleyebilir.
Discordlarına katılıyorum hocam şimdi. Satarken zarar eder miyim? Edersem ne kadar ederim? satmayı düşünmüyorum ama belki yükseltmek için satarım.

Discordlarına katılıyorum hocam şimdi. Satarken zarar eder miyim? Edersem ne kadar ederim? satmayı düşünmüyorum ama belki yükseltmek için satarım.
Buff fiyatından alım yapıyorlar. Çok fazla zarar etmezsin. En düşük Buff %95'ten satış yaparsan muhtemelen 1 hafta için de satılır.

Huntsman knife Rust coat (başka bir pas kaplı bıçakta olabilir) + broken fang gloves | needle point yapmayı düşünüyorum.
Satmak istesem kolay satabilir miyim? @SF24 @ebucehill @Tearz

Aldığın gibi kolaylıkla satabilirsin bu tarz ucuz fiyatlı sık tercih edilen kombinasyonlardaki eldiven bıçaklar rahatlıkla satılabilir sorun çıkarmaz sana.

Yeni konular

Geri
Yukarı