CS2 açılmıyor

• Konuyu başlatan merict
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 917

merict

Hectopat
CS2 Steam üzerinden başlattığımda otomatik olarak alta alıyor ve tıklasam bile 1 saniyelik siyah bir ekran gelip aşağıya atıyor. Ne yapabilirim, benzer bir sorun yaşayan oldu mu?

AMD Software Adrenalin editiona girin hocam sonrasında oyun-ekran kartları sekmesinde açık olan tüm seçenekleri kapatın sonrasında ekran kısmına gelip orada da tüm seçenekleri kapatın fakat ölçekleme modunu tam panel yapın. Sonrasında -autoconfig başlatma seçeneğiyle oyunu başlatın ve ayarlardan ayarınızı yapın. Kaydettikten sonra oyunu tekrar alta atabilir fakat fareyi alttan oyun simgesinin üstünde tutup önce oyunu ekrana getirip sonra basarsanız açılıyor. Ben böyle çözdüm hocam denemediğim şey kalmadı 1 aydır ve en son bulduğum çözüm bu. Eğer olmazsa ayarlarla biraz oynayın. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Dosyaları doğrulayın belki ekran kartı ile ilgilidir driverları güncelleyin.

Belki işlemci ısınması termal macunun vb. olabilir.

Bir de gerekli istemleri kurun;
Visual C++
DirectX.
Runtime.

https://support.microsoft.com/tr-tr/topic/en-son-directx-sürümünü-yükleme-d1f5ffa5-dae2-246c-91b1-ee1e973ed8c2

Çözünürlüğü değiştirdim 4:3 tam ekran yaptığımda alta atıyor tekrar giremiyorum arkaplanda sesler geliyor ama.
Aynı sorunu bende yaşıyorum. Oyun altta iken 1 kez tıklamak yerine, birden fazla tıklayınca oyun açılıyor. Bunu da deniyebilirsin.

Aynı sorunu bende yaşıyorum. Oyun altta iken 1 kez tıklamak yerine, birden fazla tıklayınca oyun açılıyor. Bunu da deniyebilirsin.
+ olarak laptopunda mux switch özelliği varsa onu aç onu yapınca bende tamamen düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı