CS2 aniden donuyor ve yanıt vermiyor

Mardakose

Centipat
Daha fazla  
Oyunu gayet akıcı bir şekilde oynarken aniden oyun donuyor ve görev yöneticisinde yanıt vermediğini görüyorum.

1696753284507.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet hocam devam ediyor ve uzun bir süre düzeltilmeyecek gibi duruyor. Haftada bir defa can çekişe çekişe drobu düşürüp çıkıyorum. Oynarkende gabena sövmekten odaklanamıyorum. Oyun kesinlikle oynanacak durumda değil valorant bile şuan daha iyi.😅
Hocam vallahi ben bu hata yüzünden tüm itemleri sattım gözü karartıp kendini toparlamadanda girmem ama sizde de peygamber sabrı varmış hocam ben böyle sabırlı değilim :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
arkadaşlar ben bu videoda ki ayarlardan 00:15-2:16, 2:51-3:25 ve 10:30-11:32 süreler arasında ki ayarları uyguladım ve crash yemiyorum son 2 saattir sanırım işe yaradı

@Mardakose sevgili arkadaşım sevgili hocam ne kadar mutlu olduğumu bilemezsin sorun tamamen çözülmüş yeni gelen güncelleme ile sorun çözülmüş. Kökten çözmüşler sonunda oyun şu an oynanabilir.

@Mardakose sevgili arkadaşım sevgili hocam ne kadar mutlu olduğumu bilemezsin sorun tamamen çözülmüş yeni gelen güncelleme ile sorun çözülmüş. Kökten çözmüşler sonunda oyun şu an oynanabilir.
Böyle şeyleri envanterimi sattıktan sonra yaparlar zaten. :D

Böyle şeyleri envanterimi sattıktan sonra yaparlar zaten. :D
Şu an ara ara gene oluyor hocam ne yazık ki gene bozdular. Umarım yeni gelecek güncelleme ile düzeltirler tekrar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
arkadaşlar ben bu videoda ki ayarlardan 00:15-2:16, 2:51-3:25 ve 10:30-11:32 süreler arasında ki ayarları uyguladım ve crash yemiyorum son 2 saattir sanırım işe yaradı
Denedim hocam fakat sorun çözülmedi.

Son düzenleme:
hala devam ediyor sorun ah Valve ah bitirdin bizi be kardeşim
En son 1,1 GB güncelleme aldı sanırım o sorunun çözümü bu güncelleme de yer almadı. Kötü oldu ne zaman düzelmesi için güncelleme yayınlayacaklar bende dörtgözle bekliyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı