CS2 beklemekten sıkılanlar ne yapıyor?

Sabahtan beri gelsin diye bekliyorum. Evde beklemekten sıkıldım. Şimdi kafede nargilemi içerken beklemeye devam ediyorum. Siz napıyorsunuz?

Oyunumun grafiklerini hazırlıyorum, biraz da forumda vakit öldürüyorum. Rekabetçi bir maça girmek istiyorum. Seçkin oynamaktan sıkıldım.

Belki hiç oynayamadığımızdan bu heves. Biraz oynandıktan sonra senin gibi düşenecek çok insan olacak

Hocam uykunuzdan olduğunuza değmez kafedeyseniz hemen eve sonra yatış iş var okul var cs2 yüzünden uykudan mı olalım
O kadar bekledik bir el atmayalım mı be

NSFW oyun oynuyorum.

CS2 geleceği için heyecanlıyım ama CS:GO'da o kadar anılarım güzel anlarım olduki bilemiyorum çok karmaşık hissediyorum büyük ihtimal CS:GO'yu özleyeceğim.

CS2 geleceği için heyecanlıyım ama CS:GO'da o kadar anılarım güzel anlarım olduki bilemiyorum çok karmaşık hissediyorum büyük ihtimal CS:GO'yu özleyeceğim.
Daha güzel anların olacağına eminim. 11 yıllık bi oyun sonuçta. Bunu da bi 10 yıl oynarız

Evet. CS:GO tamamen kalktı. Envanter bile CS2 oldu. Hayırlı olsun.

Az önce botlar ile son bir dust maçı attım steamdb.info bile yoğunluktan sıraya koymaya başlamış. Sosyalde konuları zaplıyorum. Lütfen pc'lerin başından ayrılmayalım. Herkesi T double doors arkasına bekliyorum.

Another Love dinleyip CS:GO'da yaşadığım güzel anları düşünüyorum. Neden yaptığımı bilmiyorum, sorgulamayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…