CS2 beta gelmedi

Carne

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
3500U
8(5.95)ram
mx230
06.09 da oyuna girip rankımı alıp heyecanla bekledim. Prime ve rankı olan hesaplara gelecek denildi. Ben oyuna başladığımda 21 level olunca Prime olunacağı için o zaman para ile satın almayıp 21 level olunca Prime'a geçtim o yüzden faturalarda Prime satın alındı gözükmüyor ancak ranked da seçkin aratabiliyorum. Gelmemesinin nedeni daha önce satın almak yerine 21 level olunca Prime'a geçmesi mi yoksa şans faktörü mü? 2K küsur saatim var.

06.09 da oyuna girip rankımı alıp heyecanla bekledim. Prime ve rankı olan hesaplara gelecek denildi. Ben oyuna başladığımda 21 level olunca Prime olunacağı için o zaman para ile satın almayıp 21 level olunca Prime'a geçtim o yüzden faturalarda Prime satın alındı gözükmüyor ancak ranked da seçkin aratabiliyorum. Gelmemesinin nedeni daha önce satın almak yerine 21 level olunca Prime'a geçmesi mi yoksa şans faktörü mü? 2K küsur saatim var.
Abi bu insanlar neden anlamıyor harbiden aklım almıyor ya. Canım arkadaşım ne zamandır bu konuşuluyor forumda gelmeyenlere sonradan gelmedi zaten.

Birkaç kere söylemişimdir, yine söyleyeyim. 1 Eylül Cuma günü önceden rankı açık olanlara ilk davet geldi. Ertesi gün 2 Eylül Cumartesi de rankını 1 Eylül Cuma günü açanlara ikinci davet geldi. Ondan sonra birileri "Günlük davet geliyor.", "Her gün davet geliyor.", ''Rankı açtıktan 24 saat sonra kesin geliyor.'' vs. gibisinden bir şeyler uydurdu, herkes de inandı buna. Halbuki öyle bir şey yok, Valve'nin canı ne zaman isterse o zaman geliyor, olay bu. Üçüncü dalga davet de ne zaman gelir veya gelir mi, bilmiyoruz.

Arkadaşlar sakinleşelim. Ben sadece ben para vermeden Prime oldum diye mi gelmedi onu merak etmiştim. Zaten forum da okudum bir gün sonra hemen gönderiyorların gerçeği yansıtmadığını.

Geri
Yukarı