CS2 beta gelmedi

Sawi

Hectopat
Seçkinim olmasına rağmen ve rankımın açık olmasına rağmen CS2 beta daveti gelmedi oyunda 1500 saatim var 120 saatlik arkadaşıma gelmiş bende hala bir şey yok illaki tamamen çıkmasını mı bekliyeceğim 1 ay falan. Yoksa gelir mi akşama oynamak çok istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Unlost nasıl indirileceğini anlatıyordu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Orada seçkinizin ve rankınızın açık olduğu zaman oyunun sol üst tarafında davet gözüküyor diyordu fakat öyle bir şey yok bende.

Zaten gelmesin dün bana geldi oyun 2 FPS ile +300 FPS arasında geziyor ve sürekli olarak donup duruyor. Valve CS2'nin optimizasyon sorununu çözemezse CD Project'in Cyberpunk'da yaptığı gibi kendi ayağına sıkmış olur.

Unlost nasıl indirileceğini anlatıyordu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Unlost'un bir şey bildiği yok. Herkesin bildiği şeyleri tekrar tekrar anlatıyor. Benim de rankım açık ve bana da gelmedi.

Hocam benim de hesabım seçkin ama rankım yoktu. Rank açtım, aynı gün içinde davet gelmedi. Ertesi günü bakmak için CS'ye girdiğimde davet gelmişti. Eğer bugün açtıysanız rankınızı 1 gün bekleyin büyük ihtimalle gelecektir.

Zaten gelmesin dün bana geldi oyun 2 FPS ile +300 FPS arasında geziyor ve sürekli olarak donup duruyor. Valve CS2'nin optimizasyon sorununu çözemezse CD Project'in Cyberpunk'da yaptığı gibi kendi ayağına sıkmış olur.
İşte aradığım yorum bu insanlar sanki CS2 çok güzel harika heyecan verici zevk alıcı sanıyor ama içi beni dışı sizi yakar misali CS2 beta yerine keşke hiç çıkarmasaydı çöp sistemimde az kalsın CS2 PC'mi katledecekti bozacaktı son anda yeniden başlatınca kurtulup CS:GO'ya geri döndüm birçok kişinin PC'sini bozdu ve Valve bu olay yüzünden kendi ayağına zaten sıktı hocam çöp pcleri geçtim son sistemlerde FPS ani düşmesi mi dersiniz donma takılma kasma her şeyi yaşadıysa çöp pcleri düşünemiyorum bile hocam RTX 3060 sistemde CS2 oynarken ekran donup kaldı, sistem açılmıyor bu arkadaşında PC'sini bozdu örnek verecek olursak işte o kadar vahim bir skandal yaşıyor herkes Valve'den şikayetçi.

Geri
Yukarı