CS2 Betada fazla ping çıkıyor

hihihua

Hectopat
CS2 betası elime geçti ancak denemek için ölüm maçı girdiğimde 700 800 civarı pingle karşılaştım taba bastığımda sadece bende vardı normalde CS:GO'da böyle bir sorun yaşamıyorum. Anlık bir sorun da değildi çözebilme şansım var mı? Veya yapmam gereken bir şey var mı?

CS2 betası elime geçti ancak denemek için ölüm maçı girdiğimde 700 800 civarı pingle karşılaştım taba bastığımda sadece bende vardı normalde CS:GO'da böyle bir sorun yaşamıyorum. Anlık bir sorun da değildi çözebilme şansım var mı? Veya yapmam gereken bir şey var mı?
Aynı sorun bende de çıkıyor yayıncılarda da görmedim. Ev internetiyle mi oynuyorsunuz?

Hocam daha yapim asamasinda oldugu için olabilir internetinizlede alakali olabilir yayincilarin int baya yuksek oluyo ping girmiyo onlara bizim gibi garibanlara girer ama ins bu cs2 ye turkiye serveri gelir

Aynı sorun bende de çıkıyor yayıncılarda da görmedim. Ev internetiyle mi oynuyorsunuz?

Evet ev interneti Ethernet ile de bağlı.

Hocam daha yapim asamasinda oldugu için olabilir internetinizlede alakali olabilir yayincilarin int bayağı yuksek oluyor ping girmiyor onlara bizim gibi garibanlara girer ama ins bu CS2'ye Türkiye serveri gelir.

CS:GO'da sorun yaşamıyorken olması garip geldi umarım bu tür sorunlar çözülür.

Geri
Yukarı