CS2 cross ayarları sıfırlanıyor

CS 2 de var mı bilmiyorum ama CS 1.6 için ayarlardan Config dosyasını salt okunur yapınca ayarlar sabitlenir. Çoğu oyunda ayarlar böyle yapılabiliyor.

Crooshair nerden ayarlıyorsunuz

Hocam soru sordum emoji atıyosunuz bu mudur karşılığı. Konsoldan mı ayarlardan mı iki şekilde ayarlama seçeneği var hatta aimbot maplerinden de ayarlanıyor.

O zaman kendiniz çözün bir şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz her ne kadar basit bir soru sorsak da.

Son düzenleme:
Crooshair nerden ayarlıyorsunuz

Hocam soru sordum emoji atıyosunuz bu mudur karşılığı. Konsoldan mı ayarlardan mı iki şekilde ayarlama seçeneği var hatta aimbot maplerinden de ayarlanıyor.

O zaman kendiniz çözün bir şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz her ne kadar basit bir soru sorsak da.
Benim açtığım konu farklı senin açtığın farklı bir konu. Konunun içinde konu soruyorsunuz. Ayarlardan yapıyorum.

Benim açtığım konu farklı senin açtığın farklı bir konu. Konunun içinde konu soruyorsunuz. Ayarlardan yapıyorum.
Nesi farklı hocam. Soru sormazsam nerden ne yaptığını nasıl bilecem.

Yazmışsınız yukarıya sadece cross ayarlıyorum diğer gün bakınca sıfırlanıyor. Ne diyecem sana kendime bakıyorum bende öyle bir sorun yok. Kuzenime bakıyorum onda öyle bir sorun yok. O zaman diyorum ki belkide gözden kaçırılan bir şey var.

Mevzuyu daha fazla uzatmıyacam. Ayarlardan yapıyorsunuz. Konsol dan kod yazarak deneme yapmadıysanız ordan deneyin. Ben kendim öyle yapıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı