Çözüm CS2 "D3D cihazı oluştururken hata!" hatasının çözüm yolu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bugs

Decapat
Daha fazla  
CS2 betasına davet aldım ve heyecanla oyunu yükleyip girmeye çalıştım fakat giremedim bu hatayı verdi.

1693702978223.png

Uzun süre denemekten sonra sıkıldım ve bıraktım sonrasında silmeye karar verdiğimde CS2 dosyalarının konumuna baktım ve CS:GO yerel dosyalarında game/bin/win64 konumunda CS2 dosyalarının olduğunu gördüm. Tam o anda dikkatimi cs2.exe dikkatimi çekti ve oradan girersem acaba hata alır mıyım diye düşündüm oradan oyuna girdim. Bu sefer ne gariptir bir hata almadan oyuna girebildim.

Not: Merhaba bu çözümün kendi deneyimim olduğunu belirtmek isterim herhangi bir ban vs. yedirtmez diye düşünüyorum ama deneyecekler bunları göz önünde bulundurarak kendi sorumluluğunda denerse mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende de oyun esnasında bir anda donuyor ve hiçbir şekilde düzelmiyor Görev Yöneticisi'nden kapatmaya çalışıyorum görev yöneticisinde oyun yanıt vermiyor olarak gözüküyor bu hatanın da sizin sayenizde çözümü gelirse duacınız olacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı