CS2 daveti ne zaman gelir?

MeshAle

Centipat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Dün gece saat 22:00 gibi rankımı açtım. Unlost ve izlediğim başka bir kanal 24 saat içerisinde derken gördüğüm başka bir konuda da 4-5 gibi toplu gönderiyorlar diyor. Tahmini ne zaman gelir?

Dün gece saat 22:00 gibi rankımı açtım. Unlost ve izlediğim başka bir kanal 24 saat içerisinde derken gördüğüm başka bir konuda da 4-5 gibi toplu gönderiyorlar diyor. Tahmini ne zaman gelir?

24 saat içerisinde geliyor en fazla yarin oglen gibi gelir.

Merhaba 1 Eylül tarihinde rankınız açık değilse ve 1 Eylül'de açsaydınız 2 Eylül tarihinde gelir di çünkü 2 Eylül de bir hata güncellemesi geldi ve yeniden davet gönderildi bazıları dosyaları doğrulayın vs. diyorlar isterseniz deneyin ancak en yakın gelecek olan hata güncellemesinde size de davet gönderilecektir.

Eğer rankınızı 2 Eylül tarihinde ya da daha sonrasında açtıysanız en yakın hata güncellemesinde hepinize gelecektir 24 saat ile ilgili bir olay yok şu anda sadece yanlış anlaşılma.

Yeni konular

Geri
Yukarı