CS2 de maç kazanmak imkansız hal aldı

yorumcuu

Centipat
Daha fazla  
Nedense şu 2 haftada çok maç kaybettim. Nereden bakarsak 2 haftada 30 maç falan oynamışımdır. Bu 30 maçtan 20'si falan lose bir 10 tane falan Win var. Bu akşam üç maç oynadım üçünü de kaybettim. Karşıma sürekli iyi oynayanlar geliyor. Benim takımımada troller, zayıf oyuncular, toksikler falan denk geliyor. CS2'nin zaten ranked sistemini hiç beğenmiyorum. Ne kadar smurf varsa Silver eloda dolaşıyor. Doğal olarak da lose almak kaçınılmaz oluyor. Bu konuyu size aynı sıkıntıları yaşıyor musunuz diye sormak için açtım. Oyundan soğuyorsun bu durumlarda cidden. Singleplayer oynamak insanın kafasını rahatlatıyor. Online kafa yoruyor resmen. CS2 sizce ne zaman rayına oturur? Şu an rayında değil çünkü :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Nedense şu 2 haftada çok maç kaybettim. Nereden bakarsak 2 haftada 30 maç falan oynamışımdır. Bu 30 maçtan 20'si falan lose bir 10 tane falan Win var. Bu akşam üç maç oynadım üçünü de kaybettim. Karşıma sürekli iyi oynayanlar geliyor. Benim takımımada troller, zayıf oyuncular, toksikler falan denk geliyor. CS2'nin zaten ranked sistemini hiç beğenmiyorum. Ne kadar smurf varsa Silver eloda dolaşıyor. Doğal olarak da lose almak kaçınılmaz oluyor. Bu konuyu size aynı sıkıntıları yaşıyor musunuz diye sormak için açtım. Oyundan soğuyorsun bu durumlarda cidden. Singleplayer oynamak insanın kafasını rahatlatıyor. Online kafa yoruyor resmen. CS2 sizce ne zaman rayına oturur? Şu an rayında değil çünkü :D

CS'nin delirten tarafıda bu zaten :D güncellemeden önce de böyleydi simdi daha da fazla oldu. Zamanla azalacagını düşünüyorum ama asla sıfıra inmeyecek Valve'ın umurunda değil maalesef. Kaç defa bu trolleri özel olarak bildirdim kaç defa mail atarak bildirdim bilmiyorum lakin en az 100 üzeri kişiyi bildirdim sadece arasınan 1-2 kişi uzaklaştırılmış banlanmamış bile. Şu anki hali hele hele berbat. CS:GO'yu öldürdüler yavaş yavaş gençlik bitiyor her anlamda. Corona dönemindei oyun sektörünü özlüyorum (coronayı değil yanlış anlasılmadın o dönemdeki sektörü ve fiyatları)

Arkadaş adamlardan Xantares peek yiyorum ben.
CS'de rankım MG2 idi. Unlost'un DC'den takım arkadaşları bulup giriyorum, ama yok. Adam 2K elo ama hepimizi indiriyor, 30 vuruyor.

Adamlara gösteremiyoruz. 3 maç kazanıyorum, 5 maç kaybediyorum. Bide kaybettikçe kazanacağın puan azalıyor, böyle bir saçmalık var.

Bu CS:GO karşılaştırma bulma bakımından berbat. Ya karşına smurf atıyor ya da Silver 4 herifin karşısında MG2 atıyor böyle saçma sapan bir şey hala düzeltemediler ya da düzeltmediler :)

Dereceli oynadığım arkadaşlarımın birinde seçkin yok, o yüzden rank kasamıyorum (tek girmiyorum) ama bazı maçlar aşırı değişik adamlar geliyor. Bize gelen adamlar da 200k DPI oynayan nefes alınca bile aimi titreyen veya 40 saat CS2 oynayan, bot gibi 2 metre yürüyüp bekleyen adamlarla oynuyoruz ve bu adamları maçtan kickliyoruz. Bazen de maç dereceli olmadığı için clutch or kick yapıyoruz. Genelde 3v5 oynuyoruz yani. Yoldaş maçında da tek girince kazanıyorum ama arkadaşımla girince çok troll oluyor rank atlayamıyoruz. Hatta trollemekten Silver 1 oldum yoldaş modunda.

Preimer mi oynuyorsunuz hocam?

CS2 çıktığından beri doğru düzgün ne Win ne lose aldım. Takımıma gelen adamlar eli kolu tutmayanlar adamlar. İsterseniz SS atayım bütün maçlarım +25 kille bitiyor. Ben mi çok yetenekliyim karşımdakiler mi çok yeteneksiz anlamıyorum.

Geri
Yukarı