CS2 en iyi ve ucuz kasa hangisi?

1Mehmet_Bey

Centipat
Daha fazla  
Büyük ihtimalle zarar edeceğim, o yüzden 1-2 tane değil 20-30 kasa almayı düşünüyorum fakat direkt almayacağım. Her ay 20TL altı kasalardan ve anahtarlarından alıp biriktireceğim. Bunu belki de 6-7 ay yaparım ve 20-30 veya daha fazla biriktirince açacağım. Bu nedenle fiyatında aşırı değişiklik olmayan, ayrıca bıçak falan çıkmayacağı için diğer itemları güzel güzel olan bir kasa arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum. :)

Büyük ihtimalle zarar edeceğim, o yüzden 1-2 tane değil 20-30 kasa almayı düşünüyorum fakat direkt almayacağım. Her ay 20TL altı kasalardan ve anahtarlarından alıp biriktireceğim. Bunu belki de 6-7 ay yaparım ve 20-30 veya daha fazla biriktirince açacağım. Bu nedenle fiyatında aşırı değişiklik olmayan, ayrıca bıçak falan çıkmayacağı için diğer itemları güzel güzel olan bir kasa arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum. :)

Kasa açmayın. Ucuz kasalardan beğenebileceğiniz skin çıkmıyor. Tek yapacağınız şey parayı çöpe atmak olur. Onun yerine biriktirip beğeneceğiniz skin almak daha mantıklı.

Kasa açma. Denendi onaylandı, 24 oldu açtığım kasa en değerli skin 54tl lik pompalı skini oldu.

Kasa açma. Denendi onaylandı, 24 oldu açtığım kasa en değerli skin 54tl lik pompalı skini oldu
IMG_20231104_160158.jpg

Bu bana kasadan çıktı.

Şeyi merak ettim bir de: 20 Kasım'da Steam dolara geçecek ya CS2 prime statüsü veya kasa anahtarları da dolar üzerinden mi fiyatlandırılacak?

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı