CS2 envanteri ne kadar eder?

xrking

Hectopat
Merhaba.
Şu an bir alıcı var AK-47, bıçak ve eldivene 10.000 TL teklif ediyor. Sizlere danışmak istedim daha yükseğe satabilir miyim? Ederi bu mudur?

Bıçak: Gut knife marble fade (FN) float değeri 0.05
AK-47: Avcılık sporu (FN) float değeri 0.06
Eldiven: Hydra eldivenleri zümrüt (görevde kullanılmış) float değeri 0.15

Merhaba.
Şu an bir alıcı var AK-47, bıçak ve eldivene 10.000 TL teklif ediyor. Sizlere danışmak istedim daha yükseğe satabilir miyim? Ederi bu mudur?

Bıçak: Gut knife marble fade (FN) float değeri 0.05
AK-47: Avcılık sporu (FN) float değeri 0.06
Eldiven: Hydra eldivenleri zümrüt (görevde kullanılmış) float değeri 0.15

Böyle bir işe girişiyorsanız aracı kullanın.
Buff %90'a yakın bir fiyat biçiyor. Gayet güzel bir fiyatlandırma.

@Koneko Toujou nasıl oluyor hocam? Daha önce aracı vs. işlemim olmadı ve ayrıca %90 ne kadar rakam çıkıyor nasıl ilerleyebilirim? Sizce satmak mantıklı mı piyasası yükselir mi?

337.5 dolar çıkıyor yaklaşık 10800 TL.
Nakit ihtiyacım var diyorsan satabilirsin ama bence elde tutmak daha mantıklı şu anda CS piyasası son hile olaylarında dolayı düşük. Ben olsam bir sonraki büyük güncellemede satışı verirdim direkt. O zamana kadar dolar ve skin fiyatları da artacağından dolayı alacağın para yükselecektir. (ytd)

Bunun için trader YouTuber'lar aracı olabiliyor yükse meblalar için. Örnek olarak elseen ve sierbacs yi tavsiye edebilirim. Ben şahsen oralardan yapıyorum bu işleri.

@Koneko Toujou Hocam öyle acil bi nakit ihtiyacım yok, hani satıp altın falan alıp kenara atarım diye düşünüyordum ama sizin söylediğiniz de mantıklı. Oyuna illaki güncellemeler gelecek, e dolarda da yön yukarı gibi görünüyor. Sanırım beklemek daha sağlıklı olacak, acil nakit ihtiyacım olmadığı için. Fakat bi yandan da altın yürüyor :D

@Koneko Toujou hocam öyle acil bir nakit ihtiyacım yok, hani satıp altın falan alıp kenara atarım diye düşünüyordum ama sizin söylediğiniz de mantıklı. Oyuna illaki güncellemeler gelecek, e dolarda da yön yukarı gibi görünüyor. Sanırım beklemek daha sağlıklı olacak, acil nakit ihtiyacım olmadığı için. Fakat bir yandan da altın yürüyor :D

Dediğim gibi ben olsam elimde tutardım. Dolar ve skin piyasası arttıkç. A kârın 2X olacak ama tekrardan belirtiyorum söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir. Zarar ederseniz beni bulmayın :D

Geri
Yukarı