CS2 envanterim nasıl?

adosa

Picopat
Daha fazla  
Hem yatırımlık hem play bir envanter dizdim. Genelde renkli skinleri seviyorum ve her silaha topluluk tarafından sevilen en iyi skinleri alıyorum. İndirim sürecinde birkaç skini sattım ve ileride yeniden satın alacağım. Almayı düşündüğüm skinler Spoilerda ve diğer skin önerilerinizi, envanter hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum.

M4A1-S Player two.
Desert Eagle ocean Drive.
M4A4'ın living color.
Tec-9 decimator.
CZ75 Auto xiangliu.
Nova Hyper Beast.
Five-seven fairy tale.

Safecracker voltzmann the proffesionals.
Cmdr mae Dead cold jamison swat.

Hem yatırımlık hem play bir envanter dizdim. Genelde renkli skinleri seviyorum ve her silaha topluluk tarafından sevilen en iyi skinleri alıyorum. İndirim sürecinde birkaç skini sattım ve ileride yeniden satın alacağım. Almayı düşündüğüm skinler Spoilerda ve diğer skin önerilerinizi, envanter hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum.

M4A1-S Player two.
Desert Eagle ocean Drive.
M4A4'ın living color.
Tec-9 decimator.
CZ75 Auto xiangliu.
Nova Hyper Beast.
Five-seven fairy tale.

Safecracker voltzmann the proffesionals.
Cmdr mae Dead cold jamison swat.

Hocam çok güzel 75 dolarlık bir envanter ben her zaman bıçaktan yanayım bir hepsini satıp üstüne ekleme yapıp bıçak çekmen yok mu :)

Hocam çok güzel 75 dolarlık bir envanter ben her zaman bıçaktan yanayım bir hepsini satıp üstüne ekleme yapıp bıçak çekmen yok mu :)
Bıçak olarak CS'de en çok Shadow Daggers'ı seviyorum. Almayı düşündüğüm skinleri tamamlayıp yazın başlarında da Shadow Daggers Ultraviolet almayı düşünüyorum. Fazla aceleye gerek yok gibi fakat fikrin için teşekkür ederim.😊

Geri
Yukarı