CS2 FPS düşüşü

Hocam CS2'yi başından beri oynuyorum.Kartım amd sorunum yoktu iki gündür problem yaşıyorum çoğunlukta olan bişeymiş zaten.

Valve antilag kullananları felan banlıyormuş.Diye haber gördüm eğer böyle bişey varsa sonu intel gibi olur zamanla 😂

Hocam CS2'yi başından beri oynuyorum.Kartım amd sorunum yoktu iki gündür problem yaşıyorum çoğunlukta olan bişeymiş zaten.

Valve antilag kullananları felan banlıyormuş.Diye haber gördüm eğer böyle bişey varsa sonu intel gibi olur zamanla 😂

Başından beri nvidiada oyun daha akıcı ama dediğiniz gibi son güncelleme berbat hale getirdi. Anti lag açık bende ban durumu yok.

CS2 normalde 250 FPS altı düşmüyordu şimdi 100 civarı geziyor. Ayarlar aynı bir de az önce ölüm macında adama nişan aldım sıkınca nişan sağa sola kayıyor şaka gibi :)
Aynı sorun Nvidia ekran kartımda da vardı. 230FPS gördüğüm yerlerde 170FPS'i geçmiyor. Minimum 155 olan yerler 130FPS değerlere düştü, ana menü sabit 120FPS iken şimdi 109FPS diyor. Kısacası oyunun her yerinde FPS düşüşü var ve son gelen güncelleme ile hepten mahvetti Valve.

Yeni konular

Geri
Yukarı