CS2 geldi ama gözükmüyor

hambeles

Centipat
Merhaba. Steam destekte CS2 düşmüş gibi gözüküyor. Oyuna girmeyi denediğimde hem sormuyor hangi sürümüne gireceğimi hem de oyuna girdiğimde sol üstte gözükmüyor. Çözümünü bilen var mı?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-09-02 114125.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-02 114125.png
    13,1 KB · Görüntüleme: 222
  • image.png
    image.png
    937,9 KB · Görüntüleme: 227
Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu yaşayan biri varmı diye. Çünkü bir ara birine rastlamıştım aynı sorunu yaşayan.
Bazı arkadaşlar yeni konu açarak CS2'nin rankı sonradan açmalarına rağmen de geldiğini söylemiş, CSGO'da rankınızı açıp tekrar deneyin. Muhtemelen size de geldi fakat rankınız kapalı diye Pasif oyuncu gözüküyorsunuz, tahminim.

Bazı arkadaşlar yeni konu açarak CS2'nin rankı sonradan açmalarına rağmen de geldiğini söylemiş, CSGO'da rankınızı açıp tekrar deneyin. Muhtemelen size de geldi fakat rankınız kapalı diye Pasif oyuncu gözüküyorsunuz, tahminim.
Evet hocam şuan rekabetçideyim

Oyun dosyalarını doğrulamayı deneyin. Normalde Destek'te gözüktüğü zaman oyundada gözükmesi lazım.
Denerim birazdan.

Rankı açtım dosyaları doğruladım gene gelmedi. ama dosyaları doğrularken böyle gözüküyor

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-09-02 132755.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-02 132755.png
    10,8 KB · Görüntüleme: 70
Son düzenleme:
Merhaba. Steam destekte CS2 düşmüş gibi gözüküyor. Oyuna girmeyi denediğimde hem sormuyor hangi sürümüne gireceğimi hem de oyuna girdiğimde sol üstte gözükmüyor. Çözümünü bilen var mı?
Aynı olay bende de var rankım açık seçkinim var ama indirme seçeneği yok.

Benim rankım açık ama banada seçenek çıkmıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı