CS2 grafik ayarları nasıl olmalı?

mastin

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, CS2'yi çıktığından beri oynuyorum. Başlarda oyunda fazlaca sorun olduğu için grafik ayarlarını değiştirmeyip defualt bir şekilde yüksekte oynuyordum. Şimdi oyun biraz daha iyi hâle geldi. FPS sorunum fazlaca yok, CS:GO'da ayarları düşüğe alıp oynuyordum CS2'de ayarlar daha farklı olduğu için direk düşük yapmak yerine defualt oynamayı tercih ettim. Grafik ayarlarını nasıl yapmalıyım?

Acaba diyorum sistem özelliklerinizi paylaşsanızda insanlarda buna göre bir değerlendirme yapıp öneride mi bulunsa?

Acaba diyorum sistem özelliklerinizi paylaşsanızda insanlarda buna göre bir değerlendirme yapıp öneride mi bulunsa?
Yukarıda belirttiğim gibi fps sorunum fazlaca yok sistemim bu şekilde;
• CPU: AMD Ryzen 5 5500
• GPU: PNY RTX 2060 12GB
• RAM: GoodRam (2x8) 16GB 3200MHz CL16
• SSD: Western Digital 480GB NVMe M2
• Motherboard: Gigabytye A520MH
• Case: FSP Vento VG04F
• PSU: FSP Hydro 650W 80+

Tüm ayarlar düşük. Gölgelendirme hariç
1280x960
Yumuşatmalar ise 4X veya 8X olarak ayarlanabilir. Ben en azından böyle oynuyorum. Sistemim ortalama bir sistem keza yüksek olsa da böyle oynardım.
Oyuncu kontrastı ise açık.
Ama unutmayın en iyi ayar diye bir şey yok gözünüze iyi geleni oynamalısınız. En iyi tercihi kendiniz yaparsınız deneyerek.

Tüm ayarlar düşük. Gölgelendirme hariç
1280x960
Yumuşatmalar ise 4X veya 8X olarak ayarlanabilir. Ben en azından böyle oynuyorum. Sistemim ortalama bir sistem keza yüksek olsa da böyle oynardım.
Oyuncu kontrastı ise açık.
Ama unutmayın en iyi ayar diye bir şey yok gözünüze iyi geleni oynamalısınız. En iyi tercihi kendiniz yaparsınız deneyerek.

En aşağıdaki ayarı devre dışı(en yüksek kalite)
Üstündekini de kaliteli yapmanız lazım çünkü oyun Roblox'a dönüyor.
1711983363947.png

Birkaç video izledim, son ayarları bu şekilde yaptım.

Yeni konular

Geri
Yukarı