CS2 güncelleme sonrası açılış ekranında pikseller çıkıyor

GsFrankenstein

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI b650 carbon wifi - AMD ryzen 7 7700 - Samsung 990 pro 1 Tb - Gskıll flare x5 (2x16) - Galax 4080 - FPS hydro g pro 1000W 80+ Gold ATX 3.0 PCIe 5
CS2'ye gelen son güncelleme ile resimdeki gibi oluyor. Sanki kaldırmayan PC ile zorla açıyormuşum gibi sizde de öyle mi?

Dosya Ekleri

• Counter-strike 2 Screenshot 2023.09.08 - 18.51.53.21.png
    Counter-strike 2 Screenshot 2023.09.08 - 18.51.53.21.png
    261,9 KB · Görüntüleme: 75
Dün sorunsuz oynuyordum tam alıştım derken CS2'ye CS:GO döndüm buna da alışamadım :D

"Güncelleme: Bu sorunun güncelleme ile olmadığına emindim, yoksa çoğu kişi oynayamazdı. Dudu ile NVIDIA sürücüsünü sildim ve PC'yi yeniden aç dedim. Tabii böyle olunca açılmadı ve mavi ekran verdi. BIOS'a girdim, orada da donuyordu, hızlı bir şekilde BIOS'u sıfırladım ve mavi ekran gitti. Bu sefer de açılışta siyah ekran oluyor, açılmıyordu. Sistem geri yükleme olmadı, bulut ile sıfırlama yapıp açtım. Her şeyi kurdum ve PC'yi kapattım. Sabah açtım ve F11 ile BIOS'a gireyim dedim, bir de ne göreyim, SSD görmüyor. Bu sorunu da çözdüm, yine mavi ekran verdi. Tekrar BIOS sıfırlama yaptım ve açıldı PC ve CS2 sorunu çözülmüş oldu.

SSD için Samsung uygulamasında test yaptım, okuma yazma ve Full Scan'da sorun yok. RAM testi yaptım, onda da sorun çıkmadı (uygulama kullanmadım).

Sonra EXPO ve Memory context Restore'u aktif ettim ve düzelmiş oldu."

Son düzenleme:

Geri
Yukarı