CS2 güncellemesi gelmedi

Oyun dünyasını değiştiren bir cihaz ile bir güncellemeyi karşılaştırmanız saçma geldiği için öyle yazmıştım. Konsolun ertelenmesi çok doğal fakat güncellemenin erteleneceğini sanmıyorum.

10 yılın üzerine CS oyunu çıkıyor bu da FPS tarihine yön verecek Valorant kitlesini etkileyecek büyük çaplı bir olay, Steam kadrosu aynı kadro keza zaten şu an daha çok bug olması ve eğlence modlarını geçen Mirage güncellemesinde gelmemesi zaten yazın çıkacağını kanıtlamıyor istiyorsanız yaz sonuna kadar iddiaya girebiliriz.

10 yılın üzerine CS oyunu çıkıyor bu da FPS tarihine yön verecek Valorant kitlesini etkileyecek büyük çaplı bir olay, Steam kadrosu aynı kadro keza zaten şu an daha çok bug olması ve eğlence modlarını geçen Mirage güncellemesinde gelmemesi zaten yazın çıkacağını kanıtlamıyor istiyorsanız yaz sonuna kadar iddiaya girebiliriz.

Hocam zaten 31 Ağustos'ta CS 2'nin ilk turnuvası yapılacak. Yani 31 Ağustos'tan önce çıkması lazım CS 2'nin.

Valorant'ı seven bir adamı asla CS'ye çekemezsin bence. Adam uçup, kaçıp skill atıp hokkabazlık yapmayı seviyordur ve CS gibi tek düze bir oyuna gelmez. CS benim gibi düz adamların işi 20 yılı aşkındır aynı haritalar, aynı silahlar ancak yüzlerce taktik, çeşitlilik, varyasyon... Eğer kemikleşmiş 7-8 kişilik bir Rekabetçi kadronuz yoksa asla en üst düzey zevki alamazsınız bu oyundan. CS'yi tam bir takım sporuna benzetiyorum ben.

Hocam zaten 31 Ağustos'ta CS 2'nin ilk turnuvası yapılacak. Yani 31 Ağustos'tan önce çıkması lazım CS 2'nin.

Hayır hocam çıkmadan da turnuva yapılabilir bkz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Keza daha birçok map var birçok eğlence modu eklenecek.

Valorant'ı seven bir adamı asla CS'ye çekemezsin bence. Adam uçup, kaçıp skill atıp hokkabazlık yapmayı seviyordur ve CS gibi tek düze bir oyuna gelmez. CS benim gibi düz adamların işi 20 yılı aşkındır aynı haritalar, aynı silahlar ancak yüzlerce taktik, çeşitlilik, varyasyon... Eğer kemikleşmiş 7-8 kişilik bir Rekabetçi kadronuz yoksa asla en üst düzey zevki alamazsınız bu oyundan. CS'yi tam bir takım sporuna benzetiyorum ben.

Asla gibi tabirler kesinliği belirtmemektedir zaten halihazırda Valorant'a geçen oyuncular çok fazladır, Valorant neden popüler oldu sanıyorsunuz? Yoksa herkes Overwatch oynardı.
Bkz: Valorant'a Geçen En İyi 10 CS:GO Oyuncusu - Espor Gazetesi
Oyunun grafikleri aşırı cilalı ve göz kamaştırıcı, Valorant'tan daha çok cazip gelebilir oyunculara, valorantcılar asla CS2'ye geçmez demek yanlış bir tabirdir bu dünya da her şey olabilir mesela wolfteamcilerin Zula'ya geçmesi gibi.

Firma aynı olabilir ama kadro asla. İki kadrodan birisi ne Steam Deck hakkında bir şey bilir birisi de oyun hakkında.

İlk tarih kaçırıldı 14 Haziran, 2. Side kaçırılacak 15 Temmuz. Sürekli data mining yapıp işte Valve'nin kuruluş tarihinin 3 le çarpımı, vesaire vesaire, aklın yolu birdir oyunda o kadar bug var ve sadece adamlar oyunun grafiğini güzelleştirip bırakmayacaklar eğlence modları gelecek skinler gelecek daha birçok Update maksimum açık betaya geçirirler oyuncular beklememesi için. Steam Deck bir el konsoludur efendim içinde oyun entegreleri olur tabii ki oyun hakkında bilgileri olur adam orada FPS optimizasyonu yapacak kesinlikle bilgileri olacaktır oyun içi tuş entegresi vesaire, zaten Valve'ın başındaki adamlar karar veriyor çıkış tarihlerine firma erteleme yapabiliyor zaten kesin tarih verememelerinin sebebi de oyunu daha düzgün yapmadan öne atmaları oldu, daha kendileri kesin tarih veremiyorlar sizler nasıl şu tarihte çıkacak diyebiliyorsunuz ki? Zaten 2. Tarihte ertelenecek 3. Olucak 4. 5. Vesaire 2024'e doğru tam sürümü çıkmayacak çıkacak ise açık Beta'dır. Valve bizi şaşırtmaz bu konuda, zaten Half-Life 2'de ertelenmişti şimdi siz bana erteleme yapabilen bir firmanın bunu ertelemeyeceğinin %100 garantisini mi veriyorsunuz? Lütfen gerçekçi olalım oyun şu an CS:GO'nun cilalanmış ve serverları geliştirilmiş bir versiyonu, adamlar böyle bu oyunu geliştirmezler yeni oyun modları yeni haritalar ve yeni mekanikler getirecekler, yeni oyun çıkarılıyor eğer çıkarılmasaydı CS:GO'ya Update etseydiler o zaman neden oyun çıkarıyorlarki? En son nokta budur efendim.

Bu yaz çıkacağını kendileri söylediler zaten. 2024 demen biraz saçma olmuş.
Ne oldu kardeşim 😄 açık beta geldi halen limited test, 2024'de çıkıcak maalesef büyük gaflar yapmayın.

Son düzenleme:
Hayır hocam çıkmadan da turnuva yapılabilir bkz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Keza daha birçok map var birçok eğlence modu eklenecek.

Asla gibi tabirler kesinliği belirtmemektedir zaten halihazırda Valorant'a geçen oyuncular çok fazladır, Valorant neden popüler oldu sanıyorsunuz? Yoksa herkes Overwatch oynardı.
Bkz: Valorant'a Geçen En İyi 10 CS:GO Oyuncusu - Espor Gazetesi
Oyunun grafikleri aşırı cilalı ve göz kamaştırıcı, Valorant'tan daha çok cazip gelebilir oyunculara, valorantcılar asla CS2'ye geçmez demek yanlış bir tabirdir bu dünya da her şey olabilir mesela wolfteamcilerin Zula'ya geçmesi gibi.

İlk tarih kaçırıldı 14 Haziran, 2. side kaçırılacak 15 Temmuz. Sürekli data mining yapıp işte Valve'nin kuruluş tarihinin 3 le çarpımı, vesaire vesaire, aklın yolu birdir oyunda o kadar bug var ve sadece adamlar oyunun grafiğini güzelleştirip bırakmayacaklar eğlence modları gelecek skinler gelecek daha birçok Update maksimum açık betaya geçirirler oyuncular beklememesi için. Steam Deck bir el konsoludur efendim içinde oyun entegreleri olur tabii ki oyun hakkında bilgileri olur adam orada FPS optimizasyonu yapacak kesinlikle bilgileri olacaktır oyun içi tuş entegresi vesaire, zaten Valve'ın başındaki adamlar karar veriyor çıkış tarihlerine firma erteleme yapabiliyor zaten kesin tarih verememelerinin sebebi de oyunu daha düzgün yapmadan öne atmaları oldu, daha kendileri kesin tarih veremiyorlar sizler nasıl şu tarihte çıkacak diyebiliyorsunuz ki? Zaten 2. tarihte ertelenecek 3. olucak 4. 5. vesaire 2024'e doğru tam sürümü çıkmayacak çıkacak ise açık Beta'dır. Valve bizi şaşırtmaz bu konuda, zaten Half-Life 2'de ertelenmişti şimdi siz bana erteleme yapabilen bir firmanın bunu ertelemeyeceğinin %100 garantisini mi veriyorsunuz? Lütfen gerçekçi olalım oyun şu an CS:GO'nun cilalanmış ve serverları geliştirilmiş bir versiyonu, adamlar böyle bu oyunu geliştirmezler yeni oyun modları yeni haritalar ve yeni mekanikler getirecekler, yeni oyun çıkarılıyor eğer çıkarılmasaydı CS:GO'ya Update etseydiler o zaman neden oyun çıkarıyorlarki? En son nokta budur efendim.

Ne oldu kardeşim 😄 açık beta geldi halen limited test, 2024'te çıkacak maalesef büyük gaflar yapmayın.
Ben limited testten bahsetmiştim zaten bu yaz diye ama sen bilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı