CS2 "Güncellenirken bir hata meydana geldi" hatası

İşletim sistemi
macOS

kndizpo

Zeptopat
Daha fazla  
CS2'ye girmek istediğimde bu hata ile karşılaşıyorum:

Başarısızlık
Counter-Strike 2 güncellenirken bir hata meydana geldi (eksik yürütülebilir): /Users/kndiz.po/Library/Application Support/Steam/steamapps/common/Counter-
Strike Global Offensive/game/bin/win64/cs2.exe

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2023-09-28 19.30.51.png
    Ekran Resmi 2023-09-28 19.30.51.png
    601,6 KB · Görüntüleme: 226
Bende de aynı sorum var. macOS kullanıyorum diye sanıyordum ama forumlarda bunun benzeri hiçbir şey yok.

14" M1 Pro Macbook kullanıyorum. 2 Kere silip yükledim, Dosyaları doğrulattım, Counter-Strike klasörünü silip tekrar güncelledim. Sonuç 0

Bende de aynı sorum var. macOS kullanıyorum diye sanıyordum ama forumlarda bunun benzeri hiçbir şey yok.
14" M1 Pro MacBook kullanıyorum. 2 Kere silip yükledim, Dosya doğrulama yaptım, Eski dosyaları silip tekrar güncelledim ama sonuç 0. Çözen varsa yardım

14" M1 Pro MacBook kullanıyorum. 2 kere silip yükledim, dosyaları doğrulattım, Counter-Strike klasörünü silip tekrar güncelledim. Sonuç 0

14" M1 Pro MacBook kullanıyorum. 2 kere silip yükledim, dosya doğrulama yaptım, eski dosyaları silip tekrar güncelledim ama sonuç 0. çözen varsa yardım.

Bende MacOS'um aynı hatayı alıyorum galiba MacOS'larla alakalı bir şey Valve bir sonraki güncellemede çözer bence bu hatayı.

CS2'ye girmek istediğimde bu hata ile karşılaşıyorum:
Counter-Strike 2'nin çıkışıyla ilgili sık sorulan soruların yanıtlarını içeren İngilizce yardım makalesine buradan ulaşabilirsiniz. CS2'nin şu anda Mac'te mevcut olmadığını fark edeceksiniz. Bu konuyu daha ayrıntılı olarak araştırıyoruz. Daha fazla bilgi alır almaz biletinizi güncelleyeceğiz. tercüme
Cs2 destekten gelen mesaj (yardım talebini ben gönderdim )

Geri
Yukarı