CS2 hangi bıçak skin alınnmalı?

IRouLy

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba, aklımda iki seçenek var, 1.si 260 dolara avcı bıçağı (görevde kullanılmıs 0,35 float), 2.si ise 277 dolara avcı bıçağı stat trak™ (savaş görmüş 0,55 float)
Sizce hangisini almalıyım çok arada kaldım, biri daha temiz duruyor ama diğeri de stattrak™

Dosya Ekleri

• savas 2.png
    savas 2.png
    2,4 MB · Görüntüleme: 53
  • savas g.png
    savas g.png
    2,4 MB · Görüntüleme: 52
  • stat 2.png
    stat 2.png
    2,5 MB · Görüntüleme: 43
  • stat.png
    stat.png
    2,7 MB · Görüntüleme: 50
Tüm bıçaklarda bence hoş değil StatTrak, ama kimin umurunda ki? Eğer kazıması vs. hoşuna gidiyorsa yapıştır güzel skin Autotronic.

Yok şimdi stattrak benim hoşuma gidiyor ama daha temiz bir skin de istiyorum ikisi de benim için %50 gibi ondan çok kararsız kaldım.

Floatlar arasında zaten çok bir fark yok. İstediğin seçimi yapabilirsin sana kalmış ikisi de birbirinden farksız gibi duruyor StatTrak hariç. Bu bütçedeki diğer alternatif bıçaklara yöneldinmi hiç?

Floatlar arasında zaten çok bir fark yok. İstediğin seçimi yapabilirsin sana kalmış ikisi de birbirinden farksız gibi duruyor StatTrak hariç. Bu bütçedeki diğer alternatif bıçaklara yöneldinmi hiç?
Bu bütçede bundan daha iyisi mi var? Bu sslerde kalite biraz kötü ama direk kendim baktığımda farkı rahatça anlıyorum, normal olan daha temiz, diğerinde de stattrak var ama onunda daha lekeli olduğu belli oluyor yani

Bu bütçede bundan daha iyisi mi var? Bu SS'lerde kalite biraz kötü ama direk kendim baktığımda farkı rahatça anlıyorum, normal olan daha temiz, diğerinde de stattrak var ama onunda daha lekeli olduğu belli oluyor yani.

İyi kişiden kişiye değişir. Mesela ben gölge hançerleri severim başkası gider bu bütçede Navaja bıçağı vs. sever. Temiz skin istiyorsan her türlü StatTrak olmayan görevde kullanılmışı al. Diğer bıçaklarada bakabilirsin belki ilgini çeker veya daha temiz bir görüntüye sahip bıçak bulursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı