CS2 için 1200 TL mouse tavsiyesi

Bütçe
1000-1300
V HUB site Çince olduğu için Google aramalarında çıkmıyor defalarca denedim. Üstelik marka Game Power'ın yan markası sanırım footerda böyle bir bilgi mevcut.

Eki Görüntüle 2099103
Ben tek satış noktası olan bir fareyi almazdım açıkçası karşında bir muhatap bulamayabilirsin ileride.

Karalamak için demediğin şey kalmadı. Şu an gözlemlerime göre sırf buradaki insanların önerilerine karşı çıkmak için karşıt argümanlar savurup duruyorsun. Bilgin yoksa muhalif olmayacaksın kardeşim. Mouse önerisi konusuna Everest fare atıyorsun. Başta fare Wraith tarafından üretiliyor dedin, şimdi de VXE & VGN firması Game Power'ın alt markası diyorsun. Doğruluğu olmayan argümanlarla, sırf insanların önerilerine karşı çıkmak için yorum yapmaman gerek.

Konu sahibinin isteğine gelirsek, VXE R1 size uzun vadede sıkıntı çıkarıp çıkarır mı bilemem teknik detaylarını araştırmadım, fakat biraz bizzat test ettim/oyun oynadım. Ergonomi açısından iyi, rahat bir mouse diyebilirim.

Logitech'in uzun zamandır piyasada olması bir şey değiştirmiyor. Ürün sorunlu ise geçmiş olsun. G203 Lightsync kullanıyorum ve sorunlu bir model. Sorun çıkardığında servise yolladım sıfır ürünle değişim yaptılar 1 yıl sonra yine aynı sorunlar oluyor. Ve benim gözlemlediğim Logitech'in çoğu ürününde scroll sorunu var. Ayrıca VXE r1 veya r1 SE tercih edebilirsiniz. Fare arayan biri olarak bende bu modelde karar kıldım.

Logitech'in uzun zamandır piyasada olması bir şey değiştirmiyor. Ürün sorunlu ise geçmiş olsun. G203 Lightsync kullanıyorum ve sorunlu bir model. Sorun çıkardığında servise yolladım sıfır ürünle değişim yaptılar 1 yıl sonra yine aynı sorunlar oluyor. Ve benim gözlemlediğim Logitech'in çoğu ürününde scroll sorunu var. Ayrıca VXE r1 veya r1 SE tercih edebilirsiniz. Fare arayan biri olarak bende bu modelde karar kıldım.
SE ile normal arasında sensör farkı var. O sensör farkını da insan gözüyle fark edemezsin. SE daha mantıklı gibi. 250 mah zaten 2si de.

Yeni konular

Geri
Yukarı