CS2 için müzik kiti yaptım

Telifli yapılıyor birçoğu ama telifsiz olanlara yönelmenizi öneririm. Sıkıntı yaşama ihtimaliniz az olur. Kaldı ki nas gibi bazı eski isimler bu tarz telif olaylarına çok fazla takılmıyor.
Telif olaylarına takılmıyor ne demek? Hakları elinizde olmayan bir kitin seçilebileceğine inanıyor musun?

Telif olaylarına takılmıyor ne demek? Hakları elinizde olmayan bir kitin seçilebileceğine inanıyor musun?

Steam'deki kabul edilen kitleri kontrol ediniz hocam. Neredeyse tamamının tasarımcıları telifli olmasına rağmen kabul edilmiş. En yakın örnek denzel curry. Denzel ve diğer telif sahiplerinin bu işten kârı büyük oranda reklamlarının yapılmış olmasından kaynaklanıyor.
Gene de eleştiriniz için teşekkür ederim.

Steam'deki kabul edilen kitleri kontrol ediniz hocam. Neredeyse tamamının tasarımcıları telifli olmasına rağmen kabul edilmiş. En yakın örnek denzel curry. Denzel ve diğer telif sahiplerinin bu işten kârı büyük oranda reklamlarının yapılmış olmasından kaynaklanıyor.
Gene de eleştiriniz için teşekkür ederim.
Öncesinde yapımcıyla anlaşıp yayınlıyorsun kiti. Telif haklı içeriği paylaşayım kabul görürse anlaşmayı yaparız diyerek değil.

Arkadaşlar merhaba. Bildiğiniz gibi Türkiye'de çok az kişi müzik kiti veya skin yapımına girişiyor.
Ben de yaklaşık 1.5-2 haftaya yakındır bir müzik kiti için uğraşıyordum ve bitirdim.
Sizden isteğim müzik kitini Steam üzerinden oylayıp favorilerinize atmanız.
Eğer moderatör abilerim izin verirse oyuna kabul edildikten sonra 1 tanesini çekilişle buradaki arkadaşlarımızdan birisine hediye edeceğim.
Steam workshop Linki:https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=3038987621
Şimdiden oylayıp favorilerine atan atmayan herkese teşekkür ederim.
hocam guzel ellerine sağlık özelden yazacaktım ama erişim sınırı getirilmiş dedi mesaj atamadım bende araştıryorum ama bir türkçe kaynak bulamadım nasıl yapılır paylaşılır bu konuda bana yardımcı olabilirmisin hep muzik hemde skinler yapıp paylaşım yapmak ıstıyorum

Hocam guzel ellerine sağlık özelden yazacaktım ama erişim sınırı getirilmiş dedi mesaj atamadım bende araştıryorum ama bir Türkçe kaynak bulamadım nasıl yapılır paylaşılır bu konuda bana yardımcı olabilir misin hep muzik hem de skinler yapıp paylaşım yapmak ıstıyorum.

Hocam merhaba, skin yapımı konusunda Viper Skins'in yaptığı bir video serisi mevcut. Onun üzerinden destek alabilirsin fakat İngilizce anlattığı için biraz zorlanabilirsin.
Müzik kit için beatmaking programlarından yardım alabilirsin eğer ki kendi beatini yapmak istiyorsan.
Eğer ki var olan şarkıları yapmak istiyorsan gene aynı şekilde internette detaylı kaynaklar mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı