Çözüldü CS2 için rank sonradan gelirse açılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

patates45554

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, CS2 herkese acık olmuş ve katılmak içinde Prime hesap+rank istiyor. Bende Prime hesap var ama henüz rank yok. Rankım olunca CS2 daveti gelir mi yoksa oyun çıkana kadar bekler miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba, CS2 herkese acık olmuş ve katılmak içinde Prime hesap+rank istiyor. Bende Prime hesap var ama henüz rank yok. Rankım olunca CS2 daveti gelir mi yoksa oyun çıkana kadar bekler miyim?

Gelmez dostum belki birkaç gün sonra tekrardan davet gönderirler.

Gelmez dostum belki birkaç gün sonra tekrardan davet gönderirler.

Çözüm

Sanırım rankı sonradan açsanda gelmiyor bir sürü yerde gördüm ayrıca bende de rank yoktu sonradan açtım ancak herhangi bir davet alamadım.

Benimde cuma günü rankım yoktu, haberim olduktan sonra açtım. Bugün baktım davet gelmiş. Büyük ihtimalle davet dün geldi ama oyuna girmediğim için fark etmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı