CS2 için skin önerisi

syncz

Centipat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
- Deagle bronz deco (minimal wear) = 23.70 TL.
- P200 ımperial Dragon (field tested) = 70 TL
- Dual flora carnivora (minimal wear) = 36 TL.
- Glock 18 vogue (field tested) = 103 TL.
- Sg Dragon tech (minimal wear) = 35 TL.
- Famas eye of athena (field tested) = 110 TL
- Ak Legion of anubis (field tested) = 210 TL.
- Mac lapis gator (factory New) = 20 TL.
- Mac malachite (field tested) = 30 TL.
Arkadaşlar listem bu. Başka önerdiğiniz skinler varsa yanıtlarınızı bekliyorum bekliyorum. Güvenilir herhangi bir siteden alabilirim.
bütçem 200 TL (ufak artışlar yapabilirim).

Hocam 1 tane en çok sevdiğiniz silahın bütçeniz kadar skin alın daha iyi. Ben aptallık yaptım gittim 800 TL bütçe ile bom boş skinler aldım.

Kral çok sevdiğim silahlar 1000 TL'den başlıyor CS2 de bu silahların hepsi 10/10 gözüküyor bir yandan hepsini seviyorumda o yüzden aralarında en çok artış yapacakları bilen ya da daha iyi artış yapacakları bilen varsa diye yazdım.

Kral çok sevdiğim silahlar 1000 TL'den başlıyor CS2 de bu silahların hepsi 10/10 gözüküyor bir yandan hepsini seviyorumda o yüzden aralarında en çok artış yapacakları bilen ya da daha iyi artış yapacakları bilen varsa diye yazdım.
Hayalet Bozguncu | Az Aşınmış, alabilirsin. İlla gidip 1000 TL'lik skin almana gerek yok hocam.

Arkadaşlar listem bu. Başka önerdiğiniz skinler varsa yanıtlarınızı bekliyorum bekliyorum. Güvenilir herhangi bir siteden alabilirim.
AK-47'ye Ice Coaled alın. Minimum görevde kullanılmış. CS 2'de parlıyor.

Yatırımlık değil de ben ak47 simsiyah üzerinde 4 tane 2020 RMR Faze çıkartmalı aldım, AWP Atheris aldım, bronze deco az aşınmış aldım, cs 2 de parlar diye aug bronze deco aldım, m4 karabasan aldım, birde cs2 de parlar diye çift baretta kobalt kuvars aldım bunları öneririm fiyatları da 70 tl den pahalı değil.

Yatırımlık değil de ben ak47 simsiyah üzerinde 4 tane 2020 RMR Faze çıkartmalı aldım, AWP Atheris aldım, bronze deco az aşınmış aldım, cs 2 de parlar diye aug bronze deco aldım, m4 karabasan aldım, birde cs2 de parlar diye çift baretta kobalt kuvars aldım bunları öneririm fiyatları da 70 tl den pahalı değil.
Aug solgun sarı bronze deco değil

Hayalet bozguncu | az aşınmış, alabilirsin. İlla gidip 1000 TL'lik skin almana gerek yok hocam.

Hocam o hoşuma gitmiyor ya imperial düşünüyorum oda artar diye.

AK-47'ye Ice Coaled alın. Minimum görevde kullanılmış. CS 2'de parlıyor.

Olabilir düşüneceğim.

Yatırımlık değil de ben AK-47 simsiyah üzerinde 4 tane 2020 RMR faze çıkartmalı aldım, AWP atheris aldım, Bronze deco az aşınmış aldım, CS 2 de parlar diye AUG Bronze deco aldım, M4 karabasan aldım, bir de CS2 de parlar diye çift baretta kobalt kuvars aldım bunları öneririm fiyatları da 70 TL'den pahalı değil.

AUG solgun sarı Bronze deco değil.

Kanka yatırım için şu an sticker - kapsül alınabilir amacım fazlada yatırım değil ama hafif değerlendirmek.

Hocam o hoşuma gitmiyor ya imperial düşünüyorum oda artar diye.

Olabilir düşüneceğim.

Kanka yatırım için şu an sticker - kapsül alınabilir amacım fazlada yatırım değil ama hafif değerlendirmek.
Bir ara paris kapsülleri 5 tl den satışa çıkmıştı şimdi minimum 7 tl, bu gibi birşey olursa kesin kar edilebilir derdim ama şu an kesin bir yatırım tavsiyesi veremem.

Yeni konular

Geri
Yukarı