CS2 ile ilgili sahte videolara dikkat edin

Yok başka yerlerde kullanmadım 1-2 tane skin sitesi oldu onun haricinde hep güvenli yerlerde kullandım yani çok sorun olmaz teşekkürler.

Hocam benim hesabımı aile PIN'i kurtardı. Aile PIN'i girmeden şifre değiştiremiyorsunuz ben bunu fırsat bilerek hemen şifremi değiştirip hesabımı çalınmaktan kurtardım. Şifreyi hemen değiştirdikten sonra desteğe yazmıştım ondan gelen cevap aynen şöyle.

Yani dolandırıcılar hesabıma girmiş ama şifreyi değiştirememişler.
Bu arada aynı eleman bir daha açmış yayını. Girip dolandırıcılıktan Youtube'a şikayet ederseniz sevinirim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende bu yüzden aile korumasını söyledim.

Sadece kullanıcı adıyla bir şey yapamıyor. Öbür türlü sonsuz olasılıktaki şifreleri sürekli denemesi gerekir hadi buldu diyelim guard kodu yüzünden giremez.

O kadar işe yarayan bir şey olduğunu bilmiyordum, pardon.

Teşekkürler içim rahatladı bu saatte içime kurt düşmüşdü. Sadece kullanıcı adını bilse bir şey olmaz güzel o zaman.

Sadece kullanıcı adıyla bir şey yapamıyor. Öbür türlü sonsuz olasılıktaki şifreleri sürekli denemesi gerekir hadi buldu diyelim guard kodu yüzünden giremez.

Steam kullanıcı adı değiştirilemez fakat bunun bilinmesi sizin adınıza bir sıkıntı yaratmaz. Bu kullanıcı adları pek de özel bir şey değil zaten, sıkıntılı bir şey olsa Steam uygulamasını yayında açan yayıncıların başına işler gelirdi.

Herkese teşekkürler cevaplarınız çok işime yaradı.

Ben ediyorum bende bu elemandan girdim siteye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…