CS2 ile ilgili sahte videolara dikkat edin

Hocam şifrenizi başka yerlerde kullanmadıysanız sorun yok. Aile koruması böyle bir durumda bir işe yaramaz bu arada :D

Onun olma sebebi mesela 5 yaşında küçük kardeşiniz var. Gidip +18 korku oyunları oynamasını istemiyorsunuz, oyunları seçip aile koruması açıyorsunuz olayı o.

Yok başka yerlerde kullanmadım 1-2 tane skin sitesi oldu onun haricinde hep güvenli yerlerde kullandım yani çok sorun olmaz teşekkürler.

Hocam şifrenizi başka yerlerde kullanmadıysanız sorun yok. Aile koruması böyle bir durumda bir işe yaramaz bu arada :D

Onun olma sebebi mesela 5 yaşında küçük kardeşiniz var. Gidip +18 korku oyunları oynamasını istemiyorsunuz, oyunları seçip aile koruması açıyorsunuz olayı o.

Hocam benim hesabımı aile PIN'i kurtardı. Aile PIN'i girmeden şifre değiştiremiyorsunuz ben bunu fırsat bilerek hemen şifremi değiştirip hesabımı çalınmaktan kurtardım. Şifreyi hemen değiştirdikten sonra desteğe yazmıştım ondan gelen cevap aynen şöyle.

Hello,

I understand you urgency, and thanks for the information.

It looks like there was suspicious login to your account before, but as you have changed password to secure the account, there has not been no more signs of compromised security. Please also take the following steps to further secure your account and computer:

1. Scan your computer for viruses, key loggers, spyware, and other malicious code using antivirus software with updated virus definitions.
  2. Change the password for the email address that is associated with your Steam account.

Please see our Security Recommendations article. We highly recommend that you enable a Steam Guard Mobile Authenticator.

If you still need assistance, please let us know.

Steam Support
Ken
Yani dolandırıcılar hesabıma girmiş ama şifreyi değiştirememişler.
Bu arada aynı eleman bir daha açmış yayını. Girip dolandırıcılıktan Youtube'a şikayet ederseniz sevinirim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam benim hesabımı aile PIN'i kurtardı. Aile PIN'i girmeden şifre değiştiremiyorsunuz ben bunu fırsat bilerek hemen şifremi değiştirip hesabımı çalınmaktan kurtardım. Şifreyi hemen değiştirdikten sonra desteğe yazmıştım ondan gelen cevap aynen şöyle.

Bende bu yüzden aile korumasını söyledim.

Ben de aynı tuzağa düştüm. Şu an hala inanamıyorum. Hemen gerekli işlemleri yaptım. Parolamı değiştirdim, epostamı değiştirdim, aile görünümü koydum ama buradaki tek sorun ben o Steam hesabı girme yerine kullanıcı adi ile girmek zorunda olması. Rastgele birinin şu an kullanıcı adımı bilmesi beni rahatsız ediyor. Ben daha ne yapabilirim? Yapabileceğim şeyleri yaptım. Bir de size sorayım. Desteğe ne yazdınız? Ben kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum ama değiştirilmiyor deniyor. Ne yapabilirim?

Sadece kullanıcı adıyla bir şey yapamıyor. Öbür türlü sonsuz olasılıktaki şifreleri sürekli denemesi gerekir hadi buldu diyelim guard kodu yüzünden giremez.

Bu arada aynı eleman bir daha açmış yayını. Girip dolandırıcılıktan Youtube'a şikayet ederseniz sevinirim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
O kadar işe yarayan bir şey olduğunu bilmiyordum, pardon.

Ben de aynı tuzağa düştüm. Şu an hala inanamıyorum. Hemen gerekli işlemleri yaptım. Parolamı değiştirdim, epostamı değiştirdim, aile görünümü koydum ama buradaki tek sorun ben o Steam hesabı girme yerine kullanıcı adi ile girmek zorunda olması. Rastgele birinin şu an kullanıcı adımı bilmesi beni rahatsız ediyor. Ben daha ne yapabilirim? Yapabileceğim şeyleri yaptım. Bir de size sorayım. Desteğe ne yazdınız? Ben kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum ama değiştirilmiyor deniyor. Ne yapabilirim?
Steam kullanıcı adı değiştirilemez fakat bunun bilinmesi sizin adınıza bir sıkıntı yaratmaz. Bu kullanıcı adları pek de özel bir şey değil zaten, sıkıntılı bir şey olsa Steam uygulamasını yayında açan yayıncıların başına işler gelirdi.

Steam kullanıcı adı değiştirilemez fakat bunun bilinmesi sizin adınıza bir sıkıntı yaratmaz. Bu kullanıcı adları pek de özel bir şey değil zaten, sıkıntılı bir şey olsa Steam uygulamasını yayında açan yayıncıların başına işler gelirdi.

Herkese teşekkürler cevaplarınız çok işime yaradı.

Ben ediyorum bende bu elemandan girdim siteye.

Bu arada aynı eleman bir daha açmış yayını. Girip dolandırıcılıktan YouTube'a şikayet ederseniz sevinirim.

Geri
Yukarı