CS2 kan silme kodu var mı?

Berk41

Hectopat
Yer
Kocaeli
Normal Counter'da kan silme kodu vardı ve FPS de arttırıyordu. Simdi ise bana kalırsa Counter-Strike 2'nin kasmasının en büyük sebeplerinden biri olan kanlar. Onların kodu henüz var mı bilmiyorum o yüzden sormak istedim. İyi Sosyaller.

Şu an kan, mermi izi, bomba izlerini silmek için hiçbir silme kodu yok. Kod hakkında bilgisi olmayanlar içinde haksız bir avantaj oluşturuyordu. Valve'nin bu kodu eklememesinin nedeni tüm oyuncularının bu konuda eşit seviyede oynamasını istemesi.

Şu an kan, mermi izi, bomba izlerini silmek için hiçbir silme kodu yok. Kod hakkında bilgisi olmayanlar içinde haksız bir avantaj oluşturuyordu. Valve'nin bu kodu eklememesinin nedeni tüm oyuncularının bu konuda eşit seviyede oynamasını istemesi.

Ayarlara eklesin o zaman isteyen açsın.

Kan silme kodu.

Bu arada hocam bu kodların olmasının sebebi bu olduğunu nereden biliyorsunuz şu an sol el kodu bile yok.

Son düzenleme:
Kan silme kodu.

Bu arada hocam bu kodların olmasının sebebi bu olduğunu nereden biliyorsunuz şu an sol el kodu bile yok.
Mantığına sığmayan kodu tamamen yok ettiler. Valve'nin CS2 için getirdiği güncellemeleri takip ediyorum. Sol el kodu getirilebilir sol el ile oynayınca ne oluyor?

Vallahi bilmiyorum hocam sol el ile oynayanlar var o yüzden demiştim kan silme kodu işime yarıyordu benim de belki ileride gelir.

Vallahi bilmiyorum hocam sol el ile oynayanlar var o yüzden demiştim kan silme kodu işime yarıyordu benim de belki ileride gelir.
Eli sola almanın bir anlamı yok ama kişinin oynayış tarzını iyi yönde etkiliyorsa oynanabilir. Kaldırdıkları kodu geri getireceklerini sanmıyorum ama senin de dediğin gibi belki ileride.

Geri
Yukarı