CS2 kasa fiyatları neden hala artmıyor?

dövüşmenguzum

Femtopat
Daha fazla  
1 sene önce CS kasalarına yüklü miktarda yatırım yaptım 18TL iken. Daha sonra arttı 25 oldu. Ondan sonra yaklaşık 11 aydır falan düşüşte ve son birkaç aydır da çakıldı kaldı aynı fiyatta. Ne zaman artar bu kasalar ve neden bu kadar düştü? Bilgisi olan var mı? Aşırı zarardayim şu anda.

Devrim kasası, yılan ısırığı kasası ve parçalanmış kasalarına yatırım yaptım.

Yeni operasyon geldiğinde en çok artacak kasalar bunlardı ve zaten herkes CS2 ile birlikte yeni operasyon gelmesini bekliyordu ama Valve yeni operasyonu getirmedi bu nedenle beklediğim patlama olmadı ama yine de düşmemesi gerekiyordu en azından sabit kalmalıydi

Ve sizce yeni operasyon ne zaman gelir? Tahmini olarak da olsa

Parçalanmış kasası artık düşmüyor diye biliyorum. Zamanla artması olası, rüyalar ve kabuslar kasası arttı son dönemde biraz da olsa.

Halen düşüyor ancak yeni operasyon geldiğinde drop havuzundan kalkıcak aslında yeni operasyon bir gelse elimdeki tüm kasalar articak çünkü parçalanmış kasası artık hiç düşmeyecek ve yılan ısırığı kasasıda aktif drop havuzunda en az düşen kasa olacak yani şuan benim için en önemli olan şey yeni operasyonm Peki yeni operasyon ne zaman gelir bunun hakkında bir tahmininiz / bilginiz varmı

Parçalanmış kasası artık düşmüyor diye biliyorum. Zamanla artması olası, rüyalar ve kabuslar kasası arttı son dönemde biraz da olsa.
Parçalanmış kasası düşüyor.

Halen düşüyor ancak yeni operasyon geldiğinde drop havuzundan kalkıcak aslında yeni operasyon bir gelse elimdeki tüm kasalar articak çünkü parçalanmış kasası artık hiç düşmeyecek ve yılan ısırığı kasasıda aktif drop havuzunda en az düşen kasa olacak yani şuan benim için en önemli olan şey yeni operasyonm Peki yeni operasyon ne zaman gelir bunun hakkında bir tahmininiz / bilginiz varmı
Kasalara ne kadar yatırım yapmıştınız?

Kilowat kasası gelince Yılan ısırığı kasası havuzdan çıkarıldı. Şuan 0.25 cent. Benim tahminim Fiyatının artması 2 seneden fazla sürer. Çünkü içinde güzel skin yok

Yeni konular

Geri
Yukarı