CS2 çıkınca kasa fiyatları artar mı?

CS 2 çıkmasıyla beraber acaba skin ya da kasa fiyatları artar mı?
Ya da düşüş mü olur ne yapılmalı?

Şu an bütün kasalar ve skinler artışta. Skin konusuna gelirsek bence CS2 çok sevilirse artar. Kasa konusuna gelirsek önceki aylarda ayda 20 milyon kasa açılırken geçen ay da CS2 haberi ile oyunda 40 milyon kasa açıldı. 2X artış olduğu için ve oyunda drop yolu ile düşen kasaların bu artışı karşılamaması sonucunda kasaların fiyatı böyle uçtu. Eğer cs2 de ya da daha erken bir sürede kasaların drop oranlarını arttırmazlarsa ve kasma sistemini değiştirmezlerse fiyatlar artabilir.

Kasa olayı şöyle oyun içi düşen kasa istenilen kasayı karşılayamıyor bu yüzden fiyat artıyor.

Şu an bütün kasalar ve skinler artışta. Skin konusuna gelirsek bence CS2 çok sevilirse artar. Kasa konusuna gelirsek önceki aylarda ayda 20 milyon kasa açılırken geçen ay da CS2 haberi ile oyunda 40 milyon kasa açıldı. 2X artış olduğu için ve oyunda drop yolu ile düşen kasaların bu artışı karşılamaması sonucunda kasaların fiyatı böyle uçtu. Eğer cs2 de ya da daha erken bir sürede kasaların drop oranlarını arttırmazlarsa ve kasma sistemini değiştirmezlerse fiyatlar artabilir.

Kasa olayı şöyle oyun içi düşen kasa istenilen kasayı karşılayamıyor bu yüzden fiyat artıyor.
Bu güzel yorumun için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an bütün kasalar ve skinler artışta. Skin konusuna gelirsek bence CS2 çok sevilirse artar. Kasa konusuna gelirsek önceki aylarda ayda 20 milyon kasa açılırken geçen ay da CS2 haberi ile oyunda 40 milyon kasa açıldı. 2X artış olduğu için ve oyunda drop yolu ile düşen kasaların bu artışı karşılamaması sonucunda kasaların fiyatı böyle uçtu. Eğer CS2 de ya da daha erken bir sürede kasaların drop oranlarını arttırmazlarsa ve kasma sistemini değiştirmezlerse fiyatlar artabilir.

Sizce satmak mı elde tutmak mı daha mantıklı?

Ben hiç bir kasanın ve ya skinin fiyatının düştüğünü görmedim. Hele CS2 çıkıcak diye satmak mantıklı değil, bu güncellemeyle fiyatların düşüceğini hiç sanmıyorum. Artar ve ya artmaz kesin bir cevap verilemez ama düşeceğini hiç sanmıyorum.

şuan kasa fiyatları düşüşte elimden çıkarsam mi diye düşünüyorum

şuan fiyatlar düşüyor ama sen bilirsin

Son düzenleme:
Şu an kasa fiyatları düşüşte elimden çıkarsam mi diye düşünüyorum.

Şu an fiyatlar düşüyor ama sen bilirsin.

Evet şu an düşüşte ben de farkındayım. Ama zaten ben kesin bir şekilde artacak ya da azalacak demedim. Belki drop oranını arttırmış olabilirler. Ben kasanın neden arttığını ve nasıl

CS 2 çıkmasıyla beraber acaba skin ya da kasa fiyatları artar mı?
Ya da düşüş mü olur ne yapılmalı?
Haftada yanılmıyorsam herkes 2 kasa düşürebiliyor oyundan. Bu sayı artmadığı sürece yeni oyuncu geldikçe kasa fiyatları artacaktır.

şuan kasa fiyatları düşüşte elimden çıkarsam mi diye düşünüyorum

şuan fiyatlar düşüyor ama sen bilirsin
Şu an kasa fiyatları düşüşte değil ki. Ufak oynamalar var sadece.

Tekrar bakayım dedim, saçma bir artış olmuş sonrasında aynı fiyatlara dönmüş. Şu anki fiyatlardan daha aşağı düşeceğini -kasa dropları artmadığı sürece- sanmıyorum.

Geri
Yukarı