CS2 kendi Crosshair'inizi paylaşın

Gameon

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba, ilk öncelikle bu konuyu kendim önerdiğim kullanımı kolay olan bir Crosshair'ı ve sizlerin Crosshair'ınizi paylaşmanız için açmaya karar verdim.

Önereceğim Crosshair'ı CS2 ve CS:GO'da kullanabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aşağıya yazacağım kodları konsola sırayla eksiksiz bir şekilde yazarsanız videoda ki Crosshair'e sahip olacaksınız.
Eğer bir sorun çıkarsa Crosshair ayarlarınızdan küçük düzenlemeler yapın ve tekrardan kodları sırayla yazın.

cl_crosshairsize 1
cl_crosshairdot 0
cl_crosshairstyle 5
cl_crosshairthickness 0
cl_crosshairgap -2
cl_crosshairgap -1
cl_crosshairdot 1
cl_crosshairthickness 1
cl_crosshairgap -2

Ben bu Crosshair'ı "alfa 255 - kırmızı 255" renginde kullanıyorum. (alfa'yı kullanırsanız Crosshair'ınizi daha net, parlak ve sabit bir renk skalasında görürsünüz, bu ayar kesinlikle açık olsun)

Ayrı olarakdan CS'de daha iyi bir ani refleks ve isabete sahip olmanız için şu videoyu da paylaşacağım.
"İşaretçi hassasiyetini artırmak" ayarını kapatmanız yeterlidir bu sayede mouse'unuzun kendi has DPI hassasiyet çıkışını sunacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu anda kullanmakta olduğum ASUS ROG Keris mouse'u "1000Hz - 1500DPI"da kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı