CS2 map bilgisi olmaması

kemalgltkin

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar CS2 de FACEIT 4 levelim ama kaybediyorum birkaç maçtır bilmediğim mapler yüzünden normalde Mirage Dust 2 Inferno adım gibi bildiğim mapler diğer vertigo nuke vb. yüzüstü biliyorum ama ancient anubis bu ikisi gelince Full lose alıyorum hiç bilgim yok. Maple alakalı smokeundan tut tutulacak yerlere kadar ne yapmam lazım mapleri nasıl öğrenebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
O haritaları da oynaman lazım. Diğerlerini zamanında nasıl öğrendiysen aynı şekilde öğrenilir. Yine de bu haritaların bu kadar uzun süre havuzda kalması tuhaf.

Arkadaşlar CS2 de FACEIT 4 levelim ama kaybediyorum birkaç maçtır bilmediğim mapler yüzünden normalde Mirage Dust 2 Inferno adım gibi bildiğim mapler diğer vertigo nuke vb. yüzüstü biliyorum ama ancient anubis bu ikisi gelince Full lose alıyorum hiç bilgim yok. Maple alakalı smokeundan tut tutulacak yerlere kadar ne yapmam lazım mapleri nasıl öğrenebilirim?

Bunu çözmenin tek yolu harita ranked modunda oynaman. O şekilde nerede ne yapıcağını adamların kaç saniyede oraya ulaşıcağını vb. anlayabilirsin. Bende başlarda Ancient'ı sevmiyordum mapi çözünce daha iyi oynamaya başladım.

Bunu çözmenin tek yolu harita ranked modunda oynaman. O şekilde nerede ne yapıcağını adamların kaç saniyede oraya ulaşıcağını vb. anlayabilirsin. Bende başlarda Ancient'ı sevmiyordum mapi çözünce daha iyi oynamaya başladım.
MM de mi oynayayım diyorsunuz hocam anlamadım, bir de ben normalde cs:go oyuncusuyum cs2 yi yeni indirdim artık rank sadece seçkinde mi kasılıyor çünkü seçkin girmediğim zaman bana engelliler geliyor

MM de mi oynayayım diyorsunuz hocam anlamadım, bir de ben normalde cs:go oyuncusuyum cs2 yi yeni indirdim artık rank sadece seçkinde mi kasılıyor çünkü seçkin girmediğim zaman bana engelliler geliyor
Evet rank sadece seçkin maçlarda işliyor. Rekabetçi modda antrenman yapmak için oynayabilirsin.

O haritaları da oynaman lazım. Diğerlerini zamanında nasıl öğrendiysen aynı şekilde öğrenilir. Yine de bu haritaların bu kadar uzun süre havuzda kalması tuhaf.
Aslında tuhaf olan bir şey yok. Yıllardır D2, Inferno, Mirage gibi klasiklerden tüm oyuncular sıkılmış durumda. D2 kimse oynamak istemiyor çünkü solo side map T takımı B'ye girerse raundu kazanmak imkansız ve ya B'de bir AWP duruyorsa oyun yönü tamamen kapanıyor. Bu maplerin hem yeni olması hem de taktikselliğe açık olması gibi nedenlerden dolayı bence klasik haritalara göre daha keyifli oluyor.

Hocam MMide çekemiyorum ki :D Full engelliler geliyor maçı trolleyeni mi dersin biri çıksın ff verelim diyeni mi dersin

Mapleri öğrenmenin en iyi yolu yüksek elolu pugger yayıncıları izlemek. Nereye nasıl set oyunu yapıp nasıl tuttuklarını hemen kavrarsın. Temel basit Utility'ler de aynı şekilde. Örneğin Anubis window, cave smoke ya da anchient mid kontrol nasıl alıyorlar. Yüksek elo pugger yayıncılardan kastım minimum 2500 elo olanlardan bahsediyorum. Türk olması şart değil yabancı da izleyebilirsin. Kısaca yüksek elo FACEIT pug maçları izle.

Geri
Yukarı