CS2 operasyon tarihi belli mi?

Zenixer

Centipat
Daha fazla  
Hocam hazır CS2 açık beta tarzı bir şeye geçti tam hali cıkınca da operasyon geleceği söyleniyor. Fiyatları ne kadar olur günümüz kuruya dolar 26 cıvarında şu an.

Ne zaman çıkacağı belli değil. Operasyon bilet fiyatı 15 USD olur büyük ihtimalle, güncel kurdan hesaplanır. Yani şimdiki kur ile 400 TRY ediyor.

Hocam hazır CS2 açık beta tarzı bir şeye geçti tam hali cıkınca da operasyon geleceği söyleniyor. Fiyatları ne kadar olur günümüz kuruya dolar 26 cıvarında şu an.
Son operasyonlarda genelde 15 dolar üzerinden hesaplıyorlar. Eğer gelirse şuan kura göre 400 civarı olur. CS2 tamamen çıkarsa Ekim-Kasım gibi gelip Majöre kadar durabilir.

@zurna CS2 tüm kullanıcılara şartsız sunulacak şekilde açık betaya geçmeden veya tamamen çıkmadan operasyon geleceğini sanmıyorum.

Eski operasyon kasalarına baktım ne kadar yıldız toplanır bilmiyorum ama 50 kasayı 1 yıl bekletip 140tan satılırsa 7K cıvarında para yapıyor aşırı kaarlı gibi duruyor. CS2'nin ilk operasyonu oldugunu düşünürsek paraya para demem.

Eski operasyon kasalarına baktım ne kadar yıldız toplanır bilmiyorum ama 50 kasayı 1 yıl bekletip 140'tan satılırsa 7K civarında para yapıyor aşırı kârlı gibi duruyor.

Operasyon kasaları uzun vadede her türlü kâr ettirir ama 1 sene sonra 140 olup olmayacağını bilemeyiz.

Geri
Yukarı