CS2 Overwatch var mı?

Gülmen bir şeyi değiştirmez. Haklı olmalıyım ki kaldırmışlar Overwatch'ı.
CSGO'daki Overwatch sistemi mükemmeldi. Belli etmemeye çalışarak oynamaları gerekiyordu ve hile kullanmadıysan Overwatch yemen imkansıza yakındı. Sorun Overwatch değildi, CS2'ydi. 1 aydır oynuyorsan zaten bilmezsin.

Ben 1 aydır oynuyorum oyunu ve oynayışım ortalamaya yakın. Bu yüzden birinin beni hile diye şikayet edeceğini sanmıyorum kolay kolay. Bu Overwatch dediğiniz şeyi inceledim ve bunun kalkması çok doğru olmamış mı?
Sizin hile olup olmadığınıza oyunun kendisi değil de nasıl başka oyuncular buna karar verir? Düşünsenize kaç tane para verip aldığınız skinleriniz var, belki bazıları pahalı. Sonra Overwatch'a düşüp haksız ban yerseniz ne olacak? Çok araştırmadım ama bana saçma geldi, bence kalktığı iyi olmuş.
Haklı yorum katılıyorum

Düşünsene hile değilsin ama millet seni kafasına göre hile diye seçiyor orada ve haksız ban yiyorsun adaletsiz olur.

Son düzenleme:
Haklı yorum katılıyorum

Düşünsene hile değilsin ama millet seni kafasına göre hile diye seçiyor orada ve haksız ban yiyorsun adaletsiz olur.
Haksız atılırsa zaten açılıyor, ayrıca Overwatch yapabilecek kadar oynamışsan oyunu böyle yapmazsın. Yaptırımı var diye biliyorum ve tekrar söylüyorum, hile olmadığın sürece Overwatch yemen imkansıza yakındı.

Yeni konular

Geri
Yukarı