CS2 Overwatch var mı?

goxdev

Picopat
Daha fazla  
Bıktım artık zıplaya zıplaya headshot atan insanlara oyun kaybetmeye. Skinli Prime'li hesaplarda nasıl oluyor da yapıyorlar bunu? Overwatch gelmedi mi hala?

CS2 normal değil hala.Yol yakınken bırakın. Rekabetçi oyunlar insanın hayatını bitiriyor. Belli ki siz çok ciddiye alıyorsunuz.

Ben 1 aydır oynuyorum oyunu ve oynayışım ortalamaya yakın. Bu yüzden birinin beni hile diye şikayet edeceğini sanmıyorum kolay kolay. Bu Overwatch dediğiniz şeyi inceledim ve bunun kalkması çok doğru olmamış mı?
Sizin hile olup olmadığınıza oyunun kendisi değil de nasıl başka oyuncular buna karar verir? Düşünsenize kaç tane para verip aldığınız skinleriniz var, belki bazıları pahalı. Sonra Overwatch'a düşüp haksız ban yerseniz ne olacak? Çok araştırmadım ama bana saçma geldi, bence kalktığı iyi olmuş.

Bıktım artık zıplaya zıplaya headshot atan insanlara oyun kaybetmeye. Skinli Prime'li hesaplarda nasıl oluyor da yapıyorlar bunu? Overwatch gelmedi mi hala?
Keyfi olarak 3-4 saat basit eğlence, dm , silah yarışı atıyorum. Ölürsem veya kaybedersem sinir de olmuyorum , kendimi kasmadan rahatça oynuyorum. Sanada bu şekilde tavsiye ederim. Oyun daha kendine gelmeden matchmaking girme ,beceriksiz çoluk çocuk hileyle kill alıp kendini birşey zannederken olan sana olur. Sinir krizleri geçirmeye değmez. Oyun beklentilerimizi kesinlikle karşılamadı şuanda. Fps desen alınmıyor , ekran kartı kendini %30-60 kullanıyor. Haliyle herşeyi kısıp 100 fps almak sinir bozucu olabiliyor. Hileler cirit atıyor. Csgo'yu mumla arar olduk.

Hile demediğin adamlar bile hile emin ol. Bıçaklı bıçaklı herifler kaç kez karşımda döne döne vurdu dün yoldaşta. Ne Overwatch var ne VAC var oyunda. Adam 200-300 liraya hileyi alıp bıçaklı madalyalı hesaplarında açıyor.

Ben 1 aydır oynuyorum oyunu ve oynayışım ortalamaya yakın. Bu yüzden birinin beni hile diye şikayet edeceğini sanmıyorum kolay kolay. Bu Overwatch dediğiniz şeyi inceledim ve bunun kalkması çok doğru olmamış mı?
Sizin hile olup olmadığınıza oyunun kendisi değil de nasıl başka oyuncular buna karar verir? Düşünsenize kaç tane para verip aldığınız skinleriniz var, belki bazıları pahalı. Sonra Overwatch'a düşüp haksız ban yerseniz ne olacak? Çok araştırmadım ama bana saçma geldi, bence kalktığı iyi olmuş.
Gül gül öldüm okurken. Allah'da seni güldürsün.

Yeni konular

Geri
Yukarı