CS2 PGL Cophenhagen 2024 takım seçimleri

MetehanBb

Hectopat
CS2 pgl copenhagen 2024 bileti 9, 99$ satışa çıktı, bileti rozet için alacağım lakin rozet yükseltmesi için takım seçmelerinde öneride bulunabilecek, major hakkında bilgisi olan ve sıkı takip edenler yardımcı olursa sevinirim. İyi sosyaller.
Düzeltme: Son olarak sadece bilet mi alınmalı veya bilet + jeton olarak mı almalıyım?

1710398480353.png

1710398497067.png

Son düzenleyen: Moderatör:
CS2 pgl copenhagen 2024 bileti 9, 99$ satışa çıktı, bileti rozet için alacağım lakin rozet yükseltmesi için takım seçmelerinde öneride bulunabilecek, major hakkında bilgisi olan ve sıkı takip edenler yardımcı olursa sevinirim. İyi sosyaller.
Düzeltme: Son olarak sadece bilet mi alınmalı veya bilet + jeton olarak mı almalıyım?

Eki Görüntüle 2140469

Eki Görüntüle 2140470
Madalya için alıyorsan sadece bileti al geç derim onun dışında ise artık daha da zorlaşmış pickem kısmı.
Şahsen ben
3-0
Cloud9 - Heroic

0-3
Legacy - Lyn vision

3-1 3-2
Eternal Fire - Ence - Apeks - Saw - Furia - Mongolz
şeklinde yapmayı düşünüyorum en azından 3-0 lardan biri garanti gibi. Eternal fire'a güveniyorum fakat ilk maçın bo1 olması rakibin mongolz olması beni 3-0 olmayacağına inandırtıyor ve ayrıca belki furia ile de eşleşebiliriz o yüzden belli olmaz.
Tabii sonucunda ne olacağı bilinmez.

Paingaming hariç on numara olmuş hocam. Amerikan RMR'da bile çok ses getiremediler şahsen ben çıkacaklarını düşünmüyorum. Risk her zaman var umarım çok sürpriz yaşanmaz da temizinden geçeriz.

Teşekkür ederim. Pain yerine önerebileceğin takım var mı? Mongolz ile imperial aklımda kaldı ama onlara da nedense güvenemedim bu major turnuvası için :D

Teşekkür ederim. Pain yerine önerebileceğin takım var mı? Mongolz ile imperial aklımda kaldı ama onlara da nedense güvenemedim bu major turnuvası için :D
Hocam ben mongolzu koydum şahsen. Sürpriz yapabileceklerini düşünüyorum fakat çıkarlarsa da sürpriz olmaz çünkü asiaRMR'ı birinci çıktılar ve bo1leri kazanabilirler diye düşünüyorum.

Oyunda yeniyim. Bu konu nedir? Skor tahminleri yapınca ne oluyor, skoru bilince ne olacak? Jeton için neden para veriliyor, sadece profilde gözükmesi için mi? Genel olarak bu konuda bahsedilen durum nedir?

Aslında baktığımız zaman sadece profilde gözükmesi için denilebilir. Onun dışında jeton ise hatıra paketi almaya yarıyor. 10 tane boşluktan 5 tanesini doğru bilirseniz size 1 adet jeton veriyor . Jeton ile de 1 adet hatıra paketi alabiliyorsunuz. Hatıra paketleri ise en iyi ihtimalle yaklaşık 2 yıl sonra aldığınız fiyattan daha fazla bir fiyata ulaşıyor ve kar ediyorsunuz. Aynı zamanda isterseniz açadabilirsiniz ama genelde açılmıyor koleksiyon yapmak için tutuluyor.

Oyunda yeniyim. Bu konu nedir? Skor tahminleri yapınca ne oluyor, skoru bilince ne olacak? Jeton için neden para veriliyor, sadece profilde gözükmesi için mi? Genel olarak bu konuda bahsedilen durum nedir?

Geri
Yukarı