CS2 PGL Major Copenhagen 2024 Pick Em'leri

Satın almak için Ne kadar süremiz var hocam
Satın almak için aslında belli bir süre yok. Ama tahmin yapıp rozetinizi altın gümüş veya elmas yapmak istiyorsanız turnuva bitmeden alıp tahminler yapmanız lazım. Turnuva süresince oyunun kendisinden satın alabiliyorsunuz. Bittiğinde ise pazardan satın alabilirsiniz ama daha pahalıdan satıyorlar haliyle kalmadığı için.

Ben böyle yaptım. Bu sene Elmas jetonu istiyorum. :D

20240314114215_1.jpg

Hadi bakalım bismillah.
Dalgayı yedikten 2sn sonra olmaz umarım

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-14 115858.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-14 115858.png
    845,2 KB · Görüntüleme: 155
Mantık nasıl olmuş? Bir de Paris kapsülleri düşmüştü ama hafif geri topladı, millet panik satışı yaptı.
Valve 110M+ dolar kazanç sağlamış paristen. Yüz milyonlarca stoğu var demek bu. Bizim ömür biter bu paris kapsülleri stoğu bitmez. İsterse gelmiş geçmiş en iyi stickerlar olsun. Bıçak dahil tüm skinleri toplasan açılan stickerlar çook daha fazla oluyor. Yüz binlerce mouz holonun olduğu yerde 5k yapıştırma oranı var. Ben fnatic hariç çok önceden sattım yatırımları. 20x yapacaksa da içim rahat. Gelmiş geçmiş tüm major capsül satın alımlarını topla paris etmez. YTD.

Ekleme: Ak asiimov ft bile %30 artışı var son 6 ayda, buffta. Bu skin aktif drop pool skini. Asla yatırım yapılmaz kağıt üstünde. Ama %30 artmış. Peki hangi sticker o kadar artmış? Ki biz stickerların, kasaların artış oranları normalde herhangi bir skinle karşılaştırılamayacak kadar çok olması lazım. Ne demek istediğimi anlamışsınızdır.

Son düzenleme:
Valve 110M+ dolar kazanç sağlamış paristen. Yüz milyonlarca stoğu var demek bu. Bizim ömür biter bu paris kapsülleri stoğu bitmez. İsterse gelmiş geçmiş en iyi stickerlar olsun. Bıçak dahil tüm skinleri toplasan açılan stickerlar çook daha fazla oluyor. Yüz binlerce mouz holonun olduğu yerde 5k yapıştırma oranı var. Ben fnatic hariç çok önceden sattım yatırımları. 20x yapacaksa da içim rahat. Gelmiş geçmiş tüm major capsül satın alımlarını topla paris etmez. YTD.

Valve kapsül yatırımcılarına kâr ettirme sözü vermiyor en nihayetinde, biz çok anlam yüklüyoruz sadece. Valve'in tek amacı sağabildiği kadar para sağmak, biz umurlarında değiliz. Baktı millet kaç sene üst üste sırf arka plansız sticker diye kapsül alıp duruyor, Valve da fırsatı iyi değerlendirdi. Kapsül indirimi 105 gün sürdü Paris'te, her majör kapsül indiriminde de süresi uzamaya devam ediyor.

Kapsüllerden düzgün kâr elde etme işi Stockholm 2021'den sonra öldü bence.

Valve kapsül yatırımcılarına kâr ettirme sözü vermiyor en nihayetinde, biz çok anlam yüklüyoruz sadece. Valve'in tek amacı sağabildiği kadar para sağmak, biz umurlarında değiliz. Baktı millet kaç sene üst üste sırf arka plansız sticker diye kapsül alıp duruyor, Valve da fırsatı iyi değerlendirdi. Kapsül indirimi 105 gün sürdü Paris'te, her majör kapsül indiriminde de süresi uzamaya devam ediyor.

Kapsüllerden düzgün kâr elde etme işi Stockholm 2021'den sonra öldü bence.
Katılıyorum bu dediklerine. . Göreceğiz bakalım copenhagen ne kadar satılacak, hatta onu geç şangay ne kadar satacak. Bir daha asla paris satışlarını göremeyecekler ondan yüzde yüz eminim. Ben aylaaar önce yazdım borderless gelecek diye, çünkü kafa belli. Zeki olsalar, hani p250 xray olayındaki gibi, güzel arkaplanlı çıkarırlar, 3 4 yıl sonra tekrar bi arkaplansız patlatırlardı. Ama zeka yok. Ego tavan. Kendi oyun motorlarının dinamiklerine hakim değil şu anki ekip, o yüzden saçma sapan holo efektleri var, buglar var. Tembellik üst seviye. Sokaktan geçen eşşeğe sorsan bir dahaki borderless stickerların satmayacağını bilir. Yine aynı eşşek, yapıştırılma sayılarına bakıp " demek ki para yatırımları oyuna çekerek kazanılıyor" diye düşünür. Ama nafile.

Bundan sonra operasyon dışında çok kazanamazlar. Sonra onun da suyunu çıkarmaya başlarlar.

Hayırlısı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı