CS2 PGL Major Copenhagen 2024 Pick Em'leri

lyn vison furiayı yenmiş... abi bu şaka mı hiçbir şey turmadı

Hayır boşa gitmedi ama elmas yapamazsın artık her şeyi doğru bilsen bile maksimum altın yapabilirsin.

Ben de gözüküyor.

Eki Görüntüle 2143854
Benimkiler de bu şekil bakalım nasıl ilerleyecek göreceğiz.
Hocam sizde de yok... Heroic Imperial ile oynadı 2-0 yaptı.Acaba mirage hatıra paketlerine düzenleme mi gelecek

Son düzenleme:
Ben pick Em'leri yapıp kitlemiştim şu an alsam elmas yapabilir miyim peki?

Galiba alamıyorsun tam emin değilim denemen lazım.

Lyn vison furiayı yenmiş... Abi bu şaka mı hiçbir şey turmadı.

Hocam sizde de yok... Heroic ımperial ile oynadı 2-0 yaptı. Acaba Mirage hatıra paketlerine düzenleme mi gelecek.

Pardon gözükmüyormuş o zaman ama şu an gözüküyor bug oldu sanırım.

Bütün pick em'ler yalan oldu galiba ben kaldım şahsen sizde durumlar nasıl?

Ön eleme için pick-em yapamaz. Sonraki süreç için yapabilir.

Elemeler için pick-em açıldı. En fazla altını görebileceğiz maalesef.
3-0 için spirit ve faze düşünüyorum şahsen. Birbirleri ile eşleşebilirler mi ona bakacağım.
Faze en son G2 ya yenildi ama hatalarından dersler çıkaran sağlam bir takım bu sefer affetmezler diye düşünüyorum. Yalnız şöyle bir şey var benim bildiğim yarın oynanacak bir sonraki stage fakat şuan hala bitmeyen maçlar var ne zaman düşünüp koyacağız ?

1710939959149.png

Şimdilik böyle düşündüm ben ama @Dersuu'nun dediği gibi zaman çok az var ve daha maçları bitmeyen takımlar maç yapıyor sıkıştırılmış biraz.

Eki Görüntüle 2145745

Şimdilik böyle düşündüm ben ama @Dersuu'nun dediği gibi zaman çok az var ve daha maçları bitmeyen takımlar maç yapıyor sıkıştırılmış biraz.
Bende tamamen aynı düşünüyorum fakat Cloud9 yerine Heroic düşünüyorum Cloud9 awp olmayışının eksikliğini hissedecek gibi. Bakalım nasıl olacak. Ef kaçtır hatalar üstüne hatalar yapıyor bu birkaç aydır. Şahsen düzeleceğini düşünmüyorum hele ki ilk maçtan kaybederlerse ve taraftarların yorumlarını da okurlarsa mental olarak daha da çökeceklerdir.

Geri
Yukarı