CS2 PGL Major Copenhagen 2024 Pick Em'leri

Bende tamamen aynı düşünüyorum fakat Cloud9 yerine heroic düşünüyorum Cloud9 AWP olmayışının eksikliğini hissedecek gibi. Bakalım nasıl olacak. Ef kaçtır hatalar üstüne hatalar yapıyor bu birkaç aydır. Şahsen düzeleceğini düşünmüyorum hele ki ilk maçtan kaybederlerse ve taraftarların yorumlarını da okurlarsa mental olarak daha da çökeceklerdir.

Evet dediğin gibi heroic de olabilir ef ise 3-2 yapabilir bence ama eğer mental düşürürse ve aynı hatalar devam ederse 1-3 ya da 2-3 yapacak gibi.

Son düzenleme:
Ya benimkiler tutmadı ama silver coin alabildim ve jetonda geldi nasıl oldu bu? İlk defa aldığım için tam bilmiyorum fakat tuhaf geldi.

E bu insanlar dahil bende neden tutturamadık diye üzüldük ki o zaman...

Tamam da, elmas jeton direkt kaçtı bu aşamada tutturamayanların. 9 mücadelenin 9'unu da tamamlamak gerekiyor elmas için. He tabii hedefin altın/gümüş jeton ise çok da dert etmeye gerek yok.

FURIA beni kurtardı 5/5 yaptım. :) Elmas şansım devam ediyor.

Bende FURIA da SAW da seçiliydi, hangisi kazanırsa kazansın 5. garantiydi. Önceki majörde playoff'ları fulledim ama legends stage (elimination) kısmında elması kaçırdım, bakalım bunda ne olacak.

Elimination pickem'leri de bu şekilde yaptım:

elimination.jpg

Bende FURIA da SAW da seçiliydi, hangisi kazanırsa kazansın 5. garantiydi. Önceki majörde playoff'ları fulledim ama legends stage (elimination) kısmında elması kaçırdım, bakalım bunda ne olacak.

Elimination pickem'leri de bu şekilde yaptım:

Eki Görüntüle 2146229
Vitality yerine Faze'i 3-0'a koydum. Pain o kadar kötü mü ya? Onun yerine de Imperial'ı koydum. Umarım hata etmemişimdir. Ama yabancılar hep Faze'i 3-0'a koymuşlar.

Geri
Yukarı