CS2 PGL Major Copenhagen 2024 Pick Em'leri

Benim VP G2 kim kazanırsa tamamım ama akşama NaVi almazsa ben yandım. 4/5 şu an. Navi alırsa 5/5.
Elimination aşamasında kötü başladılar ümidim yoktu ama sonra bir anda kazanmaya başladılar. Play-off'ları çok dikkatli dizmek lazım sağı solu belli olmuyor hiçbirinin. Duygusal olmamak lazım.

5 tutmuş, 3. mücadele tamam ama daha güncellenmedi, güncellenince sayacak. Onu beklemene de gerek yok, eleme aşaması pick'emlerini yaptığın anda jeton gümüş olur.
Evet açılış maçlarındaki 5 tahmin yeşil tikli görünüyor. 5 tahmin tuttuğunda sağ üstte de 5 yazması gerekmez mi yoksa benim mi beynim basmıyor 😀 Aktif bilet sıralamarında 4 görünüyor yoksa o farklı mı? Aşağıdaki görsele göre eleme aşamalarındaki 4 tahmin tutuyor diyebilir miyiz eğer Navi veya Virtus.pro kazanırsa?

Dosya Ekleri

• 20240324190321_1.jpg
    20240324190321_1.jpg
    291,3 KB · Görüntüleme: 20
Evet açılış maçlarındaki 5 tahmin yeşil tikli görünüyor. 5 tahmin tuttuğunda sağ üstte de 5 yazması gerekmez mi yoksa benim mi beynim basmıyor 😀 Aktif bilet sıralamarında 4 görünüyor yoksa o farklı mı?

Orası tamamlanan mücadele sayısını gösteriyor, ilk aşamada tutturulan doğru takım sayısını değil.

Aşağıdaki görsele göre eleme aşamalarındaki 4 tahmin tutuyor diyebilir miyiz eğer Navi veya Virtus.pro kazanırsa?

Spirit 3-0, doğru. G2 ve Virtus.pro birbirleriyle yapıyor, ikisinden biri kazanacağı için oradan da bir doğru geldi. Vitality 3-1 yaptı, bir doğru daha. Cloud9 da 3-1, etti dört doğru. NaVi de alırsa 5 oluyor.

Geri
Yukarı