CS2 PGL Major Copenhagen 2024 Pick Em'leri

Playoff'lar Katowice 2019 majöründen beri sadece Rio 2022'de Outsiders'ın kazanmasıyla sürpriz oldu, onun dışındakiler çok barizdi. Spirit kazanır çok büyük ihtimalle.

Hiçbir takıma güvenmeyeceğim dedim yine ortalığı mahvettiler. Elmas rozeti almayalım diye her şeyi yapıyorlar.

Çok kötü oynadılar Anubis'te, öyle böyle değil. Sattılar desek yeridir. Vitality koyacaktım son anda da, her neyse deyip salladım.

Asıl maç şimdi başlıyor, eğer Spirit elenirse oyuncuların çok büyük bir kısmının elmas jetonu yanacak.

Ben fazla e-sporcu tanımıyorum maçları takip etmediğim için, CS2 oynuyorum ama.

Ülkemizde en iyi oyuncu Xantares diye biliyorum ama emin değilim, merak ettim Xantares de var mı turnuvada nasıl oynuyor?

Merak ettim izlemek istiyorum, ben de CS2 oynadığım için bana tecrübe katar. Bir yere üye olmadan nereden izleyebilirim Steam dışında?(Steam'de var mı bilmiyorum)
Youtube ya da Twitch platformundaki PGL kanalından izleyebilirsiniz. Saat 21.50'de bugün Team Spirit ile Faze maçı var, ona da bakabilirsiniz. Yarın yine 19 ve 22 saatlerinde maçlar var, 19'daki Türkiye takımı Eternal Fire'ın maçı.

Geri
Yukarı