CS2 ping nasıl düzeltilir?

Daha fazla  
CS:GO oynarken böyle bir sıkıntı yoktu CS2'ye geçince ping sorunu yaşıyorum ara sıra. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ağzımdan aldın. Ya da klavyemden. Her neyse :D

@Şimşek McQueenn
Sunucu aynı sunucu. Ping farkı oyunun henüz gelişim aşaması olduğundan da olabilir.
Bilgisayar özelliklerinden kaynaklı anlık takılmalar yaşıyor olabilir misin?
Çünkü CS2 ile CS:GO farkı daha çok donanımsal özellik istekleriyle akalalı.
Doğru söylüyorsunuz hocam. Birkaç video izledim arkada çalışan uygulamaları vs. kapattım şuanlık bir sorun görünmüyor.

Eki Görüntüle 1981072

Bu ayar CS de açık olup 2 de kapalı unutmuş olabilir takılma oluyorsa FPS droptur.
Kontrol edeceğim hocam teşekkürler.

Cs go da aldığın ping ile cs2 de aldığın ping değerleri aynı olsa bile, oynanış olarak ciddi sıkıntılar var. Bunlar yakın server olmayışı, oyun optimizasyonlarının tam olmayışı, server problemleri gibi sebeplerden dolayı 40 ping bile ciddi rahatsızlık veriyor. Düzelmesini beklemekten başka çare yok. Cs2 topluluğunun %90 a yakın kişisi bu server problemlerinin fixlenmesini bekliyor.

Cs go da aldığın ping ile cs2 de aldığın ping değerleri aynı olsa bile, oynanış olarak ciddi sıkıntılar var. Bunlar yakın server olmayışı, oyun optimizasyonlarının tam olmayışı, server problemleri gibi sebeplerden dolayı 40 ping bile ciddi rahatsızlık veriyor. Düzelmesini beklemekten başka çare yok. Cs2 topluluğunun %90 a yakın kişisi bu server problemlerinin fixlenmesini bekliyor.
Doğru söylüyorsunuz hocam umarım en yakın zamanda düzelir.

Bunun başlıca sebebi Türkiye sunucusu olmaması zaten pingini düşüremezsin ama ms in az olduğu sunuculara bağlanabilirsin.
Kanka cs:go da aynı şekilde türk sunucusu yoktu ama adam cs:go da iyidi diyo

Yeni konular

Geri
Yukarı