CS2 Prime vs Rust

Hawki

Zeptopat
Daha fazla  
Steam'den oyun almayı planlıyorum şu an aklımda Rust veya CS Prime var hangisini almam mantıklı olur?
Rust 420 TL (indirimde)
CS2 Prime 490 TL
CS2'den kasa düşürme mantığı varmış. Olay nasıl oluyor?
(PC şu an yok yazın alınacak.)

Steam'den oyun almayı planlıyorum şu an aklımda Rust veya CS Prime var hangisini almam mantıklı olur?
Rust 420 TL (indirimde)
CS2 Prime 490 TL.

Kasa düşürme mantığı şöyle haftada 1 alabiliyosun rank atladığında alabiliyosun 4 tane şey veriyor önüne 2 tanesini seçebiliyosun bence Rust CS'de hile çok var FACEIT oynarsan CS2 derim.

İki oyunda da hile var. CS bence bir yere kadar tek başına oynanılır da Rust bence tek sarmayan bir oyun. Arkadaşlarla oynayacaksan Rust'u indirimdeyken al bence.

İki oyunda da hile var. CS bence bir yere kadar tek başına oynanılır da Rust bence tek sarmayan bir oyun. Arkadaşlarla oynayacaksan Rust'u indirimdeyken al bence.

Rust'ı çoğunlukla arkadaşlarla oynayacağım ama fiyatına değmez, sıkar veya sinir edici anlar yaşatır endişem var.

Rust 420 TL (indirimde)
CS2 Prime 490 TL.

Hocam sana şöyle anlatayım bence CS2 neden 2,3 ay içinde şanslı isen parayı cıkartıyon nasıl oluyor diye sorarsan.
Aktif havuzda bulunan kasalar var bunlar.
Kilowat.
Revolution.
Recoil.
Dreams and nightmares.
Fracture.
Bunlardan 1 tanesi haftada garanti olarak çıkıyor.
Fiyatları 1.5 dolar ile 0.13 arasında gidip geliyor bir de şanslı isen "rare cases" nadir kasalar bunların gelme ihtimali %1 mesela soracan bunların fiyatı ne olabilir?
Şanslı isen 0.15 ile 66 dolar arası gibi bir fiyat aralığı var.
2.drop ödülü ise çok ama çok şanslı olman lazım sana 1 tane skin düşürüyor (bunun bir olayı vardı aktif koleksiyonlar filan tam bilmiyorum)
0.03 olabilir skin fiyatı 100 dolar üstü de olabilir (ama oradan 100 dolarlık skin çıkarma ihtimali bıçak çıkarma ihtimalinden daha düşük.)
Şimdi geldik sonuça bana göre kesinlikle CS Prime daha iyi ama CS içinden maç girersen akli dengeni kaybedebilirsin o yüzden FACEIT gibi yerlerden girin hile gelme ihtimali cok daha düşük olur.
sonuç CS2 Prime.

Rust'ı çoğunlukla arkadaşlarla oynayacağım ama fiyatına değmez, sıkar veya sinir edici anlar yaşatır endişem var.

Şöyle bir sıkıntı var Rust'ın da bütün gün ev yapıyorsun uğraşıyorsun emek veriyorsun
Bir tane takım geliyor C4 ve roketlerle evini yok ediyor sonraki gün oyuna giriyorsun evin e harfinin tarihsel olarak nereden geldiği bile kalmıyor.

Geri
Yukarı