CS2 rekabetçi mod nasıl girilir?

furkan_1234

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, arkadaşlar bem ilk defa CS2 oynadım ama rekabetçi mod giremiyorum. Ölüm maçı var ama ölüm maçında herkes birbirini öldürüyor ben böyle normal CS oynamak istiyorum. Gerçek insanlarla böyle bomba kur savaş falan ama öyle bir mod yok mu kusura bakmayın ilk defa oynuyorum.

Seçkin yükseltmen yoksa 15 Dolar'a Steam'den satıl alman lazım seçkin'in artıları hileler büyük oranda gelmiyor, her çarşamba level atlarsan kasa ve skin düşüyor, ve rank kasabiliyorsun, salı günü Level'ın dibine gelip çarşamba gidip bir el atsan bile o düşüyor mantığı biraz anlamışsındır haftada bir kere düşüyor o ödüllerde Prime almadan CS sadece denemelik girilebilir ciddi şekilde oynanmaz.

Seçkin yükseltmen yoksa 15 Dolar'a Steam'den satıl alman lazım seçkin'in artıları hileler büyük oranda gelmiyor, her çarşamba level atlarsan kasa ve skin düşüyor, ve rank kasabiliyorsun, salı günü Level'ın dibine gelip çarşamba gidip bir el atsan bile o düşüyor mantığı biraz anlamışsındır haftada bir kere düşüyor o ödüllerde Prime almadan CS sadece denemelik girilebilir ciddi şekilde oynanmaz.
Tmm knk teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı