CS2 seçkin alınır mı?

Vaorex

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba. Uzun zamandır oyun oynamıyordum tekrar CS'ye başlamak istedim fakat seçkin olmayan hesapta 10-20 saat civarı oynadığımda fark ettim ki herkes hile kullanıyor. İnanılmaz bir wh kullanımı var ve belli etmekten gram çekinmiyorlar 1K saat oyunu olan adam bile Max ayarlarda hile kullanıyor koşarak SSG ile oyun bitiriyorlar resmen bu durum seçkinde de var mı? Boşu boşuna 500 TL vermek istemiyorum varsa çünkü çok can sıkıcı bir durum gram keyif vermiyor.

Sanırım CS2'de Valorant'taki gibi HWID ban sistemi yok ban yese dahi yeni bir hesap açıp seçkin alıp oynamaya devam edebiliyor bu gelmediği sürece CS2'de mevlanalar da duvar arkası taramalar da bitmez. Bu arada bizzat yaşadım o SSG ile koşa koşa duvarlardan vurması gerçekten sinir bozucu. Bunun için sanırım seçkin alıp birkaç site vardı övgü Boost falan alman lazım sanırım. Güven faktörünün yüksek olması gerek diye biliyorum. Emin değilim kesin olarak engelleyeceğini iddia edemem. Alakası vardı yanılmıyorsam.

Sanırım CS2'de Valorant'taki gibi HWID ban sistemi yok ban yese dahi yeni bir hesap açıp seçkin alıp oynamaya devam edebiliyor bu gelmediği sürece CS2'de mevlanalar da duvar arkası taramalar da bitmez. Bu arada bizzat yaşadım o SSG ile koşa koşa duvarlardan vurması gerçekten sinir bozucu. Bunun için sanırım seçkin alıp birkaç site vardı övgü Boost falan alman lazım sanırım. Güven faktörünün yüksek olması gerek diye biliyorum. Emin değilim kesin olarak engelleyeceğini iddia edemem. Alakası vardı yanılmıyorsam.

Gerçekten sinir bozucu zaten çok oyun oynayan birisi değilim CS oynamaktan çok keyif alıyordum tekrar bakayım dedim inanılmaz bir hile problemi var madalyalı hesaplar bile çekinmeden kullanıyor bunun önüne geçemeyeceklerse neden oyunu yenilediler onu da anlamış değilim. Eğer seçkinde böyle hilelerle doluysa almayacağım.

Alınır ama yeni alacağın için ve saatin düşük olacağı için kimse seninle oynamak istemeyecek ya da hile olduğunu zannedecekler. Ve CS verdiğin parayı bir şekilde sana geri getiriyor, oyuna gelen kasaları ilk çıktığında düşürüp satarsan steam'den bol bol oyun alabiliyorsun forza 4, 5, the crew 1,2, sniper serisi ve witcher 3'ü CS sayesinde beleşe getirdim mesela ve şimdi 15 dolarım var hedefim GTA 6'yı beleşe getirmek..

Gerçekten sinir bozucu zaten çok oyun oynayan birisi değilim CS oynamaktan çok keyif alıyordum tekrar bakayım dedim inanılmaz bir hile problemi var madalyalı hesaplar bile çekinmeden kullanıyor bunun önüne geçemeyeceklerse neden oyunu yenilediler onu da anlamış değilim. Eğer seçkinde böyle hilelerle doluysa almayacağım.

Eğer gerçekten madalyalı 1000 saatlikler bile açmaya cesaret edebiliyorsa oyunda cidden büyük bir problem vardır belki ban yemeyi engelleyen anti hile yazılımını bypass eden bir yazılım kullanıyor bile olabilirler.

Alınır ama yeni alacağın için ve saatin düşük olacağı için kimse seninle oynamak istemeyecek ya da hile olduğunu zannedecekler. Ve CS verdiğin parayı bir şekilde sana geri getiriyor, oyuna gelen kasaları ilk çıktığında düşürüp satarsan Steam'den bol bol oyun alabiliyorsun Forza 4, 5, The Crew 1, 2, Sniper serisi ve Witcher 3'ü CS sayesinde beleşe getirdim mesela.

Baktılar hileyi engelleyemiyorlar insanları oyunda tutsunlar diye böyle bir yönteme başvurmuşlar oyun zevki açısından iyi bir şey değil. Süreç olarak değil de sonuç odaklı oynayacaksak eğer Metin2'de farm yapmak gibi bir şey oluyor bu.

Eğer gerçekten madalyalı 1000 saatlikler bile açmaya cesaret edebiliyorsa oyunda cidden büyük bir problem vardır belki ban yemeyi engelleyen anti hile yazılımını bypass eden bir yazılım kullanıyor bile olabilirler.

Baktılar hileyi engelleyemiyorlar insanları oyunda tutsunlar diye böyle bir yönteme başvurmuşlar oyun zevki açısından iyi bir şey değil. Süreç olarak değil de sonuç odaklı oynayacaksak eğer Metin2'de farm yapmak gibi bir şey oluyor bu.
14 yıldır (7yıl CSS,6 yıl CSGO ve CS2 ) CS oynuyorum tek faydası kasalardan gelen para, esporcu olacak değiliz maksat agalarla takılmak. Zaten esporcu olmak isteyen adamında CS seçkinde yeri yok gitsin faceit oynasın.

Geri
Yukarı